TEB YATIRIM PRIME 4+

TEB YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.

Designed for iPhone

    • 2.2 • 6 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

TEB YATIRIM PRIME mobil uygulaması ile Borsa İstanbul’da işlem yapmanız için ihtiyacınız olan her şey TEB Yatırım farkıyla cebinizde.

Hisse Senedi, VİOP ve Varant alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilir ve yatırım piyasalarını takip edebilirsiniz. Uygulama üzerinde ek sözleşmelerinizi onaylayabilir, işlem geçmişinizi izleyebilir ve yıllık mutabakatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TEB YATIRIM PRIME uygulamamızı indirerek, ücretsiz olarak 15 dakika gecikmeli BİST, VİOP ve tüm piyasa verilerini izleyebilirsiniz. Veri yayın paketi talebinde bulunarak, anlık ve derinlikli piyasa verilerinden faydalanabilirsiniz.

TEB YATIRIM PRIME ücretsizdir. Yatırım işlemi yapabilmek için TEB Yatırım hesabınızın olması gerekmektedir.

KULLANICI DOSTU TASARIM

TEB YATIRIM PRIME kişiselleştirilebilir ara yüzü ile kullanıcı alışkanlıklarınıza uyum sağlar. Gece ve gündüz teması ile uygulamanızın genel görünümünü değiştirebilir ve ayarlar alanından hem bildirim ve emir gönderim hem de araştırma raporu tercihlerinizi size özel olarak yönetebilirsiniz. İzleme listeleri ile piyasa verilerini kolayca takip edebilir ve hızlı emir butonları ile pratik bir şekilde piyasa fiyatına emirlerinizi gönderebilirsiniz.

ALARM ve BİLDİRİM YÖNETİMİ

TEB YATIRIM PRIME üzerinde istediğiniz hisse, kontrat veya varanta yönelik detaylı fiyat alarmı ekleyebilir ve beklentiniz gerçekleştiği anda uygulama telefonunuzda açık olmasa bile bildirimle haberdar edilirsiniz.

HABERLER ve GÜNDEM

Piyasa verileri, KAP Haberleri, Ekonomik Takvim gibi piyasalarla ilgili farklı haber kanallarına tek bir sayfa üzerinden erişebilirsiniz.

ARAŞTIRMA ve ANALİZ

TEB Yatırım Araştırma Ekibi’nin hazırladığı araştırma raporları ve önerilerle, yatırımlarınızı yaparken TEB Yatırım’dan destek alabilirsiniz.


DİJİTAL ONAY

Farklı ürün grubu işlem sözleşmelerini, yerindelik ve uygunluk testlerini tek dokunuşla TEB YATIRIMPRIME uygulaması üzerinden onaylayabilirsiniz. Ek işlemler uygulama içinden başvurularınızı yapabilir, yatırım hesabınız için kredi başvurularınızı başlatabilir, takip edebilir ve talep kabulleri sonrasında anında işlemlerinize devam edebilirsiniz.

YATIRIM HEDEFİ OLUŞTURMA

TEB YATIRIM PRIME ile yatırım hedefi oluşturabilir ve yatırımlarınızın güncel durumunu hedefleriniz doğrultusunda takip edebilirsiniz.

What’s New

Version 1.4.5

Değerli Müşterimiz,

TEB YATIRIM PRIME mobil uygulamamızı talep ve önerileriniz doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Yeni versiyonumuzda aracı kurumların hesaplarındaki hisselere ait anlık lot ve dağılım verilerine ulaşabileceğiniz Takas Analizi’ni hizmetinize sunduk.

Öneri ve yorumlarınız için tebyatirim.bilgi@tebyatirim.com.tr e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ratings and Reviews

2.2 out of 5
6 Ratings

6 Ratings

z.dfr ,

Çok kötü

İşlem yapılmaması İçin tasarlanmış . Hiç bir şeyi eskisi gibi tek ekranda göremiyor ve işlem yapamıyorsun . Tam anlamıyla rezalet . Portföyü eskisi gibi tek ekranda görmeli . Bu işlem içinde kolay olur . Acil düzeltilmeli

Developer Response ,

Merhaba, sizden gelen öneriler doğrultusunda hizmete sunduğumuz yeni versiyonumuzda Portföy Özeti alanına ve Varlıklarım ekranına Overall, Toplam Değer, Toplam Maliyet, Toplam Kar/Zarar bilgileri eklenmiş; Denge (Teorik) fiyatlarını Piyasa Takip listelerinde izleyebilmeniz için düzenlemeler yapılmıştır. Yorum ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

App Privacy

The developer, TEB YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

CEPTETEB İŞTE
Finance
Takasbank TEFAS
Finance
Yatırımcı
Finance
Matriks Mobil IQ: Borsa Döviz
Finance
Cepte Cardif
Finance
KAP Mobil
Finance