Screenshots

Description

UYGULAMA HAKKINDA
Özellikle finansal piyasalarda (Hisse Senedi, Döviz, Endeksler vb.) yararlanılan Teknik Analizin ortaya çıkışı, grafik türleri, trendler, temel göstergeler ve formasyonlar hakkında teorik bilgiler yanı sıra görseller ve kısa videolar yardımı ile konuların pekiştirildiği, eğitim amaçlı hazırlanmış bir uygulamadır.

İÇERİK
- Tarihçe ve Grafik Türleri
- Destek ve Direnç Seviyeleri
- Trendler, Kanallar ve Periyotlar
- Elliot Dalgaları
- Fibonacci Dizileri
- Göstergeler/İndikatörler
. Hareketli Ortalamalar
. RSI
. MACD
. Uyumsuzluklar
. Hacim
. Bollinger Bantları
. Pivotlar
- Formasyonlar
. Mum Formasyonlar
. Bayrak
. Flama
. Kama/Takoz
. V
. OBO
. TOBO
. Üçgenler
. Çanak
. Fincan Kulp
. Adam Eve
. Sin
. İkili Dip
. İkili Tepe
. Üçlü Dip
. Üçlü Tepe
. Dikdörtgen
- Eğitim Çalışması Analizler

HİZMET ŞARTLARI VE KOŞULLARI
- Uygulamada yer alan bilgi, grafik, video, yorum ve tavsiyeler eğitim amaçlı olup, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
- Uygulamada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
- Uygulamada yer alan görüşler herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerikler, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, kullanıcıların ve diğer yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır.
- Uygulamada üçüncü kişilere ait link verilebilir. Bu linklerin içeriği ve verdiği hizmetlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.
-Uygulamada yer alan içeriklerde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu içerikler herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.
- Geliştirici dilediği zaman uygulamayı yayından kaldırma hakkına sahiptir.

What’s New

Version 2.0

Logo güncellendi
Kullanıcı sözleşmesi ile ilgili bilgiler eklendi

App Privacy

The developer, Sedat Kok, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like