Teknik Servis ve Saha İş Takip 17+

Beyes Bilişim Teknolojileri

iPad için tasarlandı

    • Ücretsiz

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Servis Pozitif - Saha Servis Yazılımı ve Teknik Servis Programı

Sektörünüzde saha servis süreçlerinizi kolaylaştırmak ve teknik servis operasyonlarınızı optimize etmek için Servis Pozitif'i keşfedin. Servis Pozitif, kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü özellikleriyle işletmenizin verimliliğini artırırken, müşteri memnuniyetini de en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Servis Pozitif, tüm saha servis işlemlerinizi tek bir platformda merkezileştirir. Saha teknisyenlerinizin görevlerini hızlıca planlamasına, takip etmesine ve yönetmesine olanak sağlar. Servis taleplerini anında alabilir, görevleri atayabilir ve müşteri taleplerine hızlı yanıtlar verebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler:

Görev Yönetimi ve Takibi: Servis taleplerini alın, görevleri hızlıca planlayın ve atanmış teknisyenlerin gerçek zamanlı olarak ilerlemesini izleyin. Verimli bir şekilde görevlerinizi takip ederek işletmenizin organizasyonunu güçlendirin.

Müşteri bilgilendirme: İş akışının dijitalleştirilmesi, müşteri whatsapp, mail, sms bilgilendirmeleri ile aldığı hizmetten memnun müşterileriniz olsun.

Müşteri İletişimi: Servis taleplerinin durumunu ve ilerlemesini müşterilerinizle paylaşmak için entegre iletişim araçlarına sahip olun. Müşteri memnuniyetini artırın ve şeffaf iletişimle güven inşa edin.

Stok Yönetimi ve Envanter Kontrolü: Yedek parçaları ve stok durumunu yönetin, envanterinizi takip edin ve işletmenizin stok verimliliğini artırın. Doğru parçaların doğru zamanda bulunmasını sağlayarak hızlı servis sağlayın.

Anket Yönetimi: Müşterilerine iş sonlandığında anket gönderebilirsiniz. Personelizin performansını ölçebilirsiniz.

Faturalandırma ve Ödeme İşlemleri: Fatura oluşturma, fiyatlandırma politikalarını yönetme ve ödeme işlemlerini kolaylaştırma özellikleriyle finansal süreçleri optimize edin. Gelirinizi izleyin ve maliyetleri kontrol altında tutun.

Raporlama ve Analitik: İşletmenizin performansını değerlendirmek ve verimlilik analizleri yapmak için detaylı raporlar ve analitik veriler sunar. Kararlarınızı veriye dayalı olarak şekillendirin ve işletmenizi daha iyi bir hale getirin.

Servis Pozitif, elektrik elektirinik, güvenlik, telekomünikasyon, su arıtma, makine cns, kombi, klima ve diğer pek çok sektörde faaliyet gösteren işletmelere uyarlanabilir. Esnek yapıya sahip olan platformumuz, ihtiyaçlarınıza özelleştirilebilir ve iş süreçlerinize tam uyum sağlar.

Servis Pozitif ile saha servislerinizi daha iyi yönetin, müşteri memnuniyetini artırın ve rekabette öne çıkın. Şimdi indirin ve işletmenizi Servis Pozitif'in gücüyle dönüştürün!

En çok kullanılan sektörler;
Klima teknik servis programı
Kombi teknik servis programı
Güvenlik kamera teknik servis programı
Elektronik teknik servis programı
Medikal teknik servis programı
Su arıtma teknik servis programı
Tesis yönetim teknik servis programı

Yenilikler

Sürüm 3.0.0

*Ofline Mod (Çevrimdışı) yapıldı.
*Web panelinde yer döviz- kur sistemi mobil uygulamaya dahil edildi.
*Personellerin giriş -çıkış işlemlerinin takibi için Pdks sistemi yapıldı.
*Barkod ve seri no ile okutarak hızlı bir şekilde iş kaydı açılması sağlandı.
*Mobilde stoktan düşüm yapılırken stok fiyatının değiştirilmesini sağlandı.
*Servis Fişi ve Servis Formu çeşitleri mobil uygulamaya eklendi.
*(Buglar) Çözüldü

Uygulama Gizliliği

Beyes Bilişim Teknolojileri adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz

FieldCo.
Business
iktisatbank
Finance
Begone: Spam Call Blocker
Productivity
Findeks
Finance
CEPTETEB
Finance
Enpara.com Cep Şubesi
Finance