Screenshots

Description

Telegraf.mk - Апликација на најбрзо растечкиот сајт во Македонија! Најновите вести на едно место!
Вести од Македонија, актуелности дома, во регионот и од светот, како и рубриките економија и хроника.
Спорт покрива сè од својот домен: фудбал, кошарка, ракомет, мотоспорт, тенис и сите останати спортови.
Во рубриката „Забава“ може да следите што прават познатите во Македонија, во регионот и во светот. Гледајте смешни видеоклипови и интересни фотографии.
Рубриката „Култура“ ви ги нуди најсвежите информации од сценските уметности, арт и дизајн, музика, филм, литература и изобилува со интервјуа со познати културно-уметнички дејци.
Љубов, секс и врски, мода, дом, здравје и убавина, патувања и храна ја сочинуваат рубриката „Стил“.

А тука се и технологијата и науката, кои станаа незаобиколен дел од нашите животи: интернет, гаџети, мобилни телефони, компјутери, паметни телефони, таблети – за нив исто така може да читате на нашиот портал. За љубителите на автомобилизмот издвоивме посебна подрубрика во „Технологија“.

НАПОМЕНА: Оваа апликација е наменета за лица постари од 17 години!

What’s New

Version 2.1

Подесување на опции за примање на нотификации за ударни вести

Information

Seller
Nextsense D.O.O.
Size
12.1 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
17+
Frequent/Intense Sexual Content or Nudity
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humor
Infrequent/Mild Cartoon or Fantasy Violence
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Simulated Gambling
Infrequent/Mild Realistic Violence
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like