Screenshots

Description

TiBO ​Mobile ​mundësohet për të gjithë shqiptarët dhe shqipfolësit, në të gjitha territoret me internet WiFi apo 3G/4G.

S​I TE ABONOHESH​?
​​Tani ti mund të hapësh vetë një llogari për testim tek “Sign Up” brenda në aplikacion duke regjistruar të dhënat* e tua.
Llogaria të dërgohet për konfirmim me email automatik dhe sapo e konfirmon të aktivizohet abonimi FALAS për 1 ditë.
Hapni shërbimet me “Përdorues” (username) me “Fjalëkalim” (password) tuaj dhe SHIKIM TË KËNDSHËM.
Ju mund të abonoheni gjithashtu Online:
• Europë www.tibo.tv,
• Amerikë www.tibousa.com
• Distributorët TiBO në Botë: www.tibo.tv/dyqanet

*Është e rëndësishme të regjistrosh saktë emailin tuaj pasi komunikimet e të dhënave tuaja realizohen nëpërmjet emaileve automatike.
​​​
ÇFARË SHIKON ME TiBO MOBILE?

​​Me TiBO Mobile, ke televizionin me vete kudo. Tashmë nuk të duhet të zgjedhësh mes programeve televizive dhe impenjimeve të tjera sepse me TiBO Mobile mund t’i shikosh ato kudo që të jesh, brenda apo jashtë shtëpisë, në rrugë, autobus, restoran, plazh, etj.

​​Në çdo çast dhe me një klikim ju shikoni “LIVE” kanalin tuaj të preferuar. Paketa e abonimit përfshin kanale të përzgjedhura nga paketa DIGITALB Premium me filma, dokumentarë, muzikë, lajme dhe programe për fëmijë si dhe kanale sportive dhe sport live mundësuar nga platforma SUPERSPORT, etj.

Me “Catch Up” mund të shikoni të gjitha programet e preferuara dhe pasi të kenë përfunduar pasi në Live TV gjeni regjistrimin automatik 7 ditor të kanaleve më të ndjekur nga të gjithë bashkatdhetarët.

Paketa e abonimit përfshin dhe Video on Demand me një galeri të pasur me evente për të rritur e për fëmijë, si edhe humor, koncerte etj. Ju mund të ndaloni, ktheni mbrapa apo të përshpejtoni çdo event si dhe të përzgjidhni nëntitujt në shqip ose në anglisht për filmat on demand.

Vëmendje:
• TiBO mobile TV mundësohet me çfarëdo lidhje interneti mbi 1 mbps 3G, 4G apo Wi Fi. Ne këshillojmë të përdoret një lidhje Wi Fi për të mos konsumuar Mgb nga paketa e operatorit telefonik përkatës.
​​• Abonimi për mobile është një shërbim lehtësisht i transferueshëm nga një pajisje “small screen” në tjetrën duke bërë më parë “log out” (dalje) nga pajisja fillestare.

Tirana IPTV Broadcasting Operator, është partner me DIGITALB.


KUJDESI NDAJ KLIENTIT

Operatorët tanë janë në dispozicion online Non-Stop 24/7
FB / Twitter / Instagram / Skype: tiboiptv

EUROPË, AUSTRALI, AZI, AFRIKË: Tel: (355) 44 31 4444 | Mob: (355) 676006767 | Viber/Whatsapp (355) 689082244 | Email: info@tibo.tv | www.tibo.tv

AMERIKË, KANADA: Tel: (844) 842-6872 | Mob: (917) 775-5003 / (917) 775-5012 | Viber/Whatsapp (355) 689082244 | Email: info@tibo.tv | www.tibousa.com

What’s New

Version 4.0

T​esto 1 ditë FALAS​ dhe përjeto ​eksperiencën e ​veçantë ​TiBO Mobile.
Jemi shumë të lumtur t'ju prezantojmë versionin e ri të aplikacionit tonë.
Versioni 4.0 vjen me një grafikë plotësisht ndryshe, me shumë veçori të reja si dhe përmirësime (bug fixing).
Funksionet e reja​ dhe përmirësimet​​​:
• E re: ​Regjistrohu në Sign Up dhe shiko FALAS​ 1 ditë​.
​​• E re: ​ Video on Demand​ me një galeri të pasur filmash me titra shqip
​​• E re: ​ Catch UP​​ në LIVE TV​ me programet e 7 ditëve të kaluara​
​​​​• E re: ​EPG (guida e programeve) në LIVE TV
​• E re: ​ ​Ndër​fa​qe​ grafike​ (​U​ser Interface)​ ​e aplikacionit​​
​​​• E re: ​​Favorite​, ndërto listën tënde të kanaleve të preferuar në LIVE TV
​​• Përmirësime tek Personale për të kontrolluar të dhënat e llogarisë
• Përmirësime ​të përgjithshme ​(bug fixing).​
Me TiBO, se pa TiBO ti s'bo!

Ratings and Reviews

3.2 out of 5
26 Ratings

26 Ratings

poliku ,

Needs improvement BUT not bad

Needs to have better channel selection and i have no audio!!! but great picture...

MrBlazeny ,

Update

Need to update to fit iPhone X also it’s time for a general update

SidelineGURU ,

Best iptv app for Albania

Really good.

Information

Seller
Saimir Gora
Size
62.9 MB
Category
Entertainment
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 9+ for the following:
Infrequent/Mild Cartoon or Fantasy Violence
Copyright
© Tibo Shpk
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like