Tikrinti COVID pažymėjim‪ą‬ 12+

ES COVID pažymėjimo tikrinimas

Registrų centras

Designed for iPad

    • 1.0 • 3 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

Europos Sąjungos (ES) Skaitmeninis COVID pažymėjimas palengvina saugų ir laisvą piliečių judėjimą ES per COVID-19 pandemiją.Ši programėlė skirta padėti paslaugų teikėjams įsitikinti, ar asmenų pateikiami dokumentai apie skiepus, persirgimą ar testavimą yra validūs.KAIP VEIKIA PROGRAMĖLĖ
• Paslaugų teikėjas nuskenuoja lankytojo pateikto ES skaitmeninio COVID pažymėjimo QR kodą.
• Programėlė nuskaito QR kodą ir patikrina pažymėjimo validumą, t.y., ar pateiktas dokumentas yra tikras ir nepadirbtas.
• Tikrinant asmens ES skaitmeninį COVID pažymėjimą būtina patikrinti, ar jo duomenys sutampa su asmens tapatybės dokumento duomenimis.
• Kiekviena ES šalis pažymėjimuose pateiktą informaciją traktuoja individualiai pagal savo nacionalines taisykles. Lietuvoje reikalavimus nustato Lietuvos Respublikos Vyriausybė, o visa aktuali informacija skelbiama www.koronastop.lt

ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMAS


ES Skaitmeniniame COVID pažymėjime pateikiama pagrindinė būtina informacija: vardas ir pavardė, gimimo data, informacija apie gautą vakciną, persirgimą arba atliktą tyrimą ir unikalus identifikatorius. Tikrinimo tikslais tikrinamas tik pažymėjimo galiojimas ir autentiškumas.Programėlę Sveikatos apsaugos ministerijos pavedimu kūrė valstybės įmonė Registrų centras kartu su tarptautine technologijų bendrove CGI.

What’s New

Version 1.3.0

Pažymėjimo skenavimas iš kito įrenginio NFC būdu

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Rytis Stakaitis ,

Progamėlė pateikia klaidingą informaciją

Atsisiuntus naujausią Europinį vakcinacijos pažymėjimą ir jį nuskenavus su programėle, nurodoma, kad sertifikatas negalioja, nors esu paskiepytas pilnu vakcinacijos kursu.

Taip pat, programėlės versija 1.1.6 yra pilnai lietuvių kalba, nors programėlės aprašyme pateikiama informacija, kad programėlės kalba yra english.

Ihar_R ,

The app doesn’t work

The app fails to start.

App Privacy

The developer, Registrų centras, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Medical
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Medical
Medical