tofoPOS 4+

Lukas Casa

Navrženo pro iPad

    • Bezplatné

Snímky obrazovky iPadu

Popis

Moderní pokladna, která Váš restaurační provoz vyzdvihne na novou úroveň. Nejedná se jen o jednoduchou pokladnu ale o komplexní systém, který Vám obstará správu rezervací, šichet, účtů, docházky, úkolů pro zaměstnance a přehled cílů Vašeho podnikání.

Díky cloudovému řešení nejenže můžete pokladnu spravovat odkudkoliv ale ani se nemusíte starat o složité instalace či zálohování.

REGISTRACE JE ZDARMA - lze vyzkoušet i bez registrace

Pokladní systém tofoPOS je multiplatformní, to znamená, že ho můžete provozovat jak na PC tak na tabletu. Zařízení se mohou i synchronizovat a můžete tak platit položky objednané na jiném tabletu.

K aplikaci je možné připojit libovolnou pokladní tiskárnu podporující EPSON PRINT, připojenou na Vaši Wi-Fi nebo kabelovou síť.

Pokladní systém funguje i v případě výpadků internetu a do cloudu nahraje prodaná data až bude internet opět k dispozici.

Novinky

Verze 20.4.7

Přidána podpora IPv6
Vylepšen přehled uzávěrky pokladny.
Zrychlena synchronizace zařízení (účtování na více pokladen)
Opravena chyba při převodu stolů.
Na účty zaměstnanců či štamgastů je nově možné nabíjet kredit.
Přidáno zabezpečení API proti duplikacím

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „Lukas Casa“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Další od tohoto vývojáře

Health & Fitness
Utilities
Food & Drink
Business

Také by se vám mohlo líbit

Finance
Business
Business
Business
Finance
Business