Screenshots

Description

TOULAVKA - zážitková karta turistické oblasti Toulava vám umožní čerpat množství slev a bonusů v památkách, atrakcích restauracích i penzionech od Tábora až po Sedlčany. Stačí se prokázat na libovolném zážitkovém místě úvodní obrazovkou této aplikace a máte nárok slevu nebo bonus čerpat. Seznam všech zážitkových míst a bonusů, které poskytují, najdete v této aplikaci.

Toulavka má neomezenou platnost, slevu nebo bonus tak můžete čerpat i vícekrát. Aktuální výhody platí od 1. ledna 2017 do 31. prosince 2017. V průběhu roku ale mohou i přibývat!

HRAJTE S TOULAVKOU: Toulavka vám umožní zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny. Na místech označených červenou barvou si po předložení aplikace vyzvedněte brožuru s hracím plánem. Stačí získat razítko v 7 zážitkových místech a jste zařazeni do slosování o ceny. Vítěz získá skipas do areálu Monnec za 10 tisíc Kč. Ceny i pravidla soutěže najdete v hrací brožuře.

What’s New

Version 0.1.0

Aktualizace obsahu a nové barevné označení bodů.

App Privacy

The developer, Radek Jaros, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like