Snímky obrazovky

Popis

** CZ - český popis hned za anglickým

** EN - Train Snake game

Train Snake is a classic retro type of game Snake. Where you are trying to collect all the objects on the screen while trying to avoid your own wagons, walls and successfully reach the finish which is an open gate. The gate opens when all the objects are collected.

Practice precision, reflexes, combination and logical thinking. There are 50 levels (20 free) in the game. The game is suitable for all ages.

After buying the full version it will remove ads and unlock all the levels.

You can control the train by using touch gestures.

The game is created as a multiplatform using Unity and as inspiration we took the original game Train, which was created in 1993 by Miroslav Nemecek.

Train Snake will be further extended with new functions. In the next version we would like to implement online ranking system. You can send any ideas / suggestions / comments to kontakt@mixedapps.cz

** CZ

Hra VLAK je klasická retro hra typu had (Snake), ve které se snažíte posbírat všechny předměty na obrazovce a přitom se vyhýbat svým vagónkům a také zdím a zdárně dojet do cíle, kterým je otevřená brána. Brána se otevře, jakmile jsou všechny předměty posbírány.

Procvičuje přesnost, postřeh, kombinační a logické myšlení. Ve hře je 50 scén (20 zdarma). Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Po zakoupení plné verze dojde k odstranění reklamy a odemčení všech scén.

Vlak se ovládá pomocí dotykových gest, kdy nejdříve v dané scéně je potřeba si vybrat kam by se měl vlak rozjet. Vybírat si můžete ze 4 směrů (nahoru, dolů, doleva a doprava). Jakmile se vlak rozjede, tak pak už se mašinka otáčí jen doleva nebo doprava podle toho, zda kliknete do levé nebo pravé poloviny obrazovky.

Hra je vytvořena jako multiplatformní pomocí Unity a jako inspiraci jsme si vzali původní hru Vlak, která byla v roce 1993 vytvořena Miroslavem Němečkem.

Aplikace bude dále rozšiřována o nové funkce. V další verzi bychom rádi doplnili online žebříček. Velice uvítáme jakékoliv nápady / návrhy / připomínky, které prosím posílejte na kontakt@mixedapps.cz

Novinky

Verze 1.2

** EN
Fixed problem with new arrows controls

** CZ
Opraven problém se šipkami, kdy ne vždy zaznamenaly klik

Hodnocení a recenze

5.0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

Informace

Seller
MixedApps s.r.o.
Velikost
74.5 MB
Kategorie
Games
Kompatibilita

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Jazyky

English

Věk
Rated 4+
Copyright
© 2015 MixedApps
Cena
Bezplatné
Nákupy v aplikaci
  1. Unlock all levels and remove ads $0.99

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit