TransporterLink 4+

TRANSPORTERLINK Sp. z o.o.

  • 5.0 • 1 Rating
  • Free

iPhone Screenshots

Description

TransporterLink to darmowa aplikacja dla kierowców, a dla firm i osób prywatnych efektywny sposób na odnalezienie właściwego kierowcy.

Informacje dla kierowcy
Kierowco, szukasz dodatkowego zajęcia lub pracy na stałe? Możesz jeździć dorywczo lub na pełen etat dla kontrahentów nie mając własnego samochodu. Dołącz do TransporterLinka i zarabiaj, nawet jeśli masz obecnie pracę lub jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej. Nigdy nie wiesz jak będzie wyglądała przyszłość. TransporterLink pozwala Ci za darmo stworzyć i rozwijać profesjonalny profil, który buduje Twoją markę osobistą kierowcy. Możesz wybrać jakie zlecenia lub praca Cię potencjalnie interesują i otrzymasz notyfikacje, gdy ogłoszenia spełniające Twoje wymagania pojawią się w aplikacji.

Informacje dla Pracodawców i Zleceniodawców

TransporterLink to platforma, która stale pozyskuje kierowców dostępnych dorywczo lub w pełnym wymiarze godzin. Naszymi klientami są małe, średnie i duże firmy transportowe. Kierowcy zarejestrowani w aplikacji mają doświadczenie w krajowym i międzynarodowym drogowym transporcie towarów. Na swoich profilach określają nie tylko swoją lokalizację i posiadaną kategorię prawo jazdy. Mamy zidentyfikowaną ich znajomość języków, preferowany tryb pracy, wszelkie doświadczenie w transporcie oraz dodatkowe uprawnienia jak obsługa wózka widłowego, itp.

Szukasz kierowców na stałe? Frustruje Cię poszukiwanie kierowcy do pracy przez portale ogłoszeniowe? Masz dosyć spamu i niedopasowanych kandydatów do Twojego ogłoszenia, a potem problemy w kontakcie z kierowcami? Znamy to bardzo dobrze. TransporterLink pozwala na tańszą i efektywniejszą rekrutację we wszystkich kategoriach prawa jazdy.

Szukasz kierowców na zlecenie? Czy bywa tak, że Twój kierowca nie może ruszyć w trasę? Masz dostępny pojazd, chętnego klienta, ale nie możesz podjąć się wykonania ekspresowego zlecenia, bo nie jest łatwo pozyskać kierowcę z zewnątrz na szybko. Rozpoczęcie współpracy jest bardzo proste. Reprezentant firmy transportowej zakłada darmowe konto i bez żadnych opłat publikuje pierwsze zapytanie ofertowe. Należy określić w jakim terminie, na jakiej trasie i z jakimi wymaganiami potrzebny jest kierowca oraz jakim samochodem dysponuje firma. Już po kilkunastu minutach pojawią się pierwsze odpowiedzi kierowców, którzy wycenią swoją pracę.

What’s New

Version 1.2.0

Poprawki błędów

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, TRANSPORTERLINK Sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Financial Info
 • Contact Info
 • User Content
 • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Wallet

  Get all of your passes, tickets, cards, and more in one place.

You Might Also Like

Business
Business
Business
Business
Business
Business