Screenshots

Description

Filmler, diziler, belgeseller, programlar, çizgi filmler ve canlı TRT TV ve radyo kanalları başta olmak üzere yüzlerce içerik TRT İzle’de!

Üstelik istediğin kalitede, ücretsiz, reklamsız, istediğin yerde ve istediğin cihazda, kaldığın yerden devam et özelliği ile hiçbir şeyi yarım bırakma!

İster bilgisayardan, ister televizyondan, ister tablet veya telefondan, sevdiğin programları listene ekle, yeni bölümler çıkınca ilk sen izle!

Masumlar Apartmanı, Teşkilat, Bir Zamanlar Kıbrıs, Uyanış: Büyük Selçuklu, Yılmaz Erdoğan ile Öğrence, Rafadan Tayfa, ve Savaşın Efsaneleri gibi TRT’nin en gözde yeni yapımları ile başa sarıp tekrar izlemeye doyamadığımız Diriliş Ertuğrul, Leyla ile Mecnun ve çok daha fazlası seni bekliyor!

Tabii nostalji sevenleri de unutmadık! Yedi Numara, Yeditepe İstanbul ve Ferhunde Hanım ile Kızları gibi tekrar tekrar izlediğin efsane dizilere ve TRT’nin zengin arşiv içeriklerine de anında erişebilirsin.

Rafadan Tayfa, Aslan, Pırıl, Sihirli Matematik ve Canım Kardeşim gibi en sevilen çizgi filmler ve Türkiye’nin en güvenilir çocuk kanalı TRT Çocuk’un birbirinden sevimli ve kaliteli çizgi filmleri de burada!

Ayrıca TRT İzle ile TRT EBA TV’deki uzaktan eğitim derslerini de canlı olarak takip edebilir, kaçırdığın dersleri hemen izleyebilirsin.

Daha ne bekliyorsun? Hemen indir, keyfince TRT İzle’meye başla!

Gizlilik politikası: https://www.trtizle.com/gizlilik-politikasi

What’s New

Version 5.6

Yorumlarınızdan yola çıkarak TRT İzle deneyiminizi daha iyi bir hale getirmek için uygulama genelinde hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yaptık. İyi seyirler dileriz!

Ratings and Reviews

3.9 out of 5
138 Ratings

138 Ratings

şahinusa ,

Can not listen to a radio channel when screen is not active

I don’t understand why I need to keep the screen on when I listen to a radio channel. When the screen goes off the radio shuts itself off.
In Turkish: Radyoyu dinlemek için ekranın aktif olması gerekmesi saçma. Lütfen eski versiyonlar gibi ekran kapansa dahi radyonun çalmasına izin verin.

ShaherBey ,

Need English subtitles

We neeeeeed English subtitles for ertugrallllllll

kukrer ,

Unbelievable user experience design failure

I cannot change the channels with an Apple TV touch remote. Which team developed the UX, application, who tested the app and approved the release? Did you test the app in a real environment? C’mon gentlemen, this is application development 101. A basic navigation capability development should not be this complicated.

App Privacy

The developer, Turkiye Radyo ve Televizyon Kurumu, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like