Screenshots

Description

Sizin için en iyisini düşünen Tshigo her sektöre kolaylıkla hitap etmektedir. Sizin belirleyeceğiniz baskı logosunu ekolojik boyalar ile baskılayan Tshigo, beklentilerinize uygun hizmetler sunmaktadır. Toplu alımlarda daha düşük fiyatlara satın alabileceğiniz uygun fiyatlı promosyon tişört modelleri ile kaliteli bir reklam yapabilmeniz de mümkündür. Reklam sorunlarınıza ekonomik çözümler sunan firmanın tişörtlerini uzun yıllar saklayabilmeniz tekrar bir reklam için gider yapmamanız açısından büyük bir avantajdır. Baskı kalitesinin yanı sıra uygun fiyat seçeneği de sunan firmada her şey siz değerli müşterilerin memnun kalması içindir. Her bütçeye her zevke uygun tişört modelleri arasında doğru seçimi yaparak çok konuşulan kişi sizin firmanız olabilir.

Zevklerinizin insanların hafızalarında kalabilmesi kimi zaman bir tişört ile de mümkündür. Açılışlar, kutlamalar büyük çaplı organizasyonlarda tercih edebileceğiniz promosyon tişört modellerini de göz önünde bulundurarak istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Hatta baskı tasarımlarında sizin de katkınız olabilir. tshigo.com/tasarla üzerinden yapacağınız tasarımlar ile yaratıcı ruhunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Tshigo, kurumsal firmaların tüm tişört ihtiyaçlarına birbirinden özel çözümler sunuyor. Eğer markanızın bilinirliğini arttırmak için firma logonuzun basılı olduğu tişörtlere ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz.

İster sizin için tedarik edeceğimiz hazır dikilmiş tişörtler üzerine, isterseniz de firmanıza özel diktireceğimiz tişörtler üzerine dijital baskı teknolojisi ve sağlığa hiç bir zararı olmayan %100 ekolojik boyalar ile firmanızın logosunu basıyoruz. Kişisel yada kurumsal logo baskılı tişörtlerimizi şu sektörler için kullanabilirsiniz;

İşyerinizde çalışan elemanlarınız için
Promosyon amaçlı müşterileriniz için
Tüm eğitim sektörü
Kurumsal etkinlikler ve organizasyonlar
Spor aktiviteleri
Parti, kutlama ve özel günler
ve çok daha fazlası..

Information

Seller
Halim KILIC
Size
25.7 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like