Tshigo: Tasarım Tişört Tasarla 4+

CREAUP LLC

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Sizin için en iyisini düşünen Tshigo her sektöre kolaylıkla hitap etmektedir. Sizin belirleyeceğiniz baskı logosunu ekolojik boyalar ile baskılayan Tshigo, beklentilerinize uygun hizmetler sunmaktadır. Toplu alımlarda daha düşük fiyatlara satın alabileceğiniz uygun fiyatlı promosyon tişört modelleri ile kaliteli bir reklam yapabilmeniz de mümkündür. Reklam sorunlarınıza ekonomik çözümler sunan firmanın tişörtlerini uzun yıllar saklayabilmeniz tekrar bir reklam için gider yapmamanız açısından büyük bir avantajdır. Baskı kalitesinin yanı sıra uygun fiyat seçeneği de sunan firmada her şey siz değerli müşterilerin memnun kalması içindir. Her bütçeye her zevke uygun tişört modelleri arasında doğru seçimi yaparak çok konuşulan kişi sizin firmanız olabilir.

Zevklerinizin insanların hafızalarında kalabilmesi kimi zaman bir tişört ile de mümkündür. Açılışlar, kutlamalar büyük çaplı organizasyonlarda tercih edebileceğiniz promosyon tişört modellerini de göz önünde bulundurarak istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Hatta baskı tasarımlarında sizin de katkınız olabilir. tshigo.com/tasarla üzerinden yapacağınız tasarımlar ile yaratıcı ruhunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Tshigo, kurumsal firmaların tüm tişört ihtiyaçlarına birbirinden özel çözümler sunuyor. Eğer markanızın bilinirliğini arttırmak için firma logonuzun basılı olduğu tişörtlere ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz.

İster sizin için tedarik edeceğimiz hazır dikilmiş tişörtler üzerine, isterseniz de firmanıza özel diktireceğimiz tişörtler üzerine dijital baskı teknolojisi ve sağlığa hiç bir zararı olmayan %100 ekolojik boyalar ile firmanızın logosunu basıyoruz. Kişisel yada kurumsal logo baskılı tişörtlerimizi şu sektörler için kullanabilirsiniz;

İşyerinizde çalışan elemanlarınız için
Promosyon amaçlı müşterileriniz için
Tüm eğitim sektörü
Kurumsal etkinlikler ve organizasyonlar
Spor aktiviteleri
Parti, kutlama ve özel günler
ve çok daha fazlası..

App Privacy

The developer, CREAUP LLC, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Education
Travel

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping