iPhone Screenshots

Description

TUNA Food, Merkez Handels GmbH ismiyle 1987 yılında Almanya’nın Köln şehrinde kuruldu.

İlk olarak sadece taze et ürünleriyle hizmet vermeye başlayan şirket, ilerleyen yıllarda paketli sucuk, sosis ve salam gibi şarküteri ürünleri ve ürettiği döner çeşitleriyle hizmetine devam etmektedir. Kurulduğu tarihden bu güne kadar Helal çizgisini her daim muhafaza etmiştir ve edecektir.

2008 yılında Köln'de geniş çaplı bir yatırımla et işlemesinin her aşamasının kendi kontrolünde olduğu modern bir tesis inşa etti.

2013 yılında köklü bir yeniden yapılanma sürecine giren şirket, organizasyon yapısı, kurumsallaşma çalışmaları, pazarlama stratejileri ve ürün çeşitliliğinde büyük bir sıçrama gerçekleştirdi.

2014 yılı itibarıyla firma pazarlama ağını, dağıtım noktalarını ve isim hakkı (franchise) sistemini genişletti. Avrupa genelinde açılan ve sonrasında girişimcilere (franchise) devredilen 20 satış noktasıyla (shop) kesim ve üretim kapasitesi arttı.

2017 yılın sonunda Belçika'da tadilat ve bakımı tamamlanan ve en son teknolojiye sahip üretim ve paketleme makinalarıyla donatılmış 6.000 m² tesisde üretime başlandı.

2018 yılında Avrupada Bayileşme sürecine girilmiş oldu.

What’s New

Version 2.3

Bazı iyileştirmeler yapıldı

Information

Seller
AURORA BILISIM TEKNOLOJI VE TICARET ANONIM SIRKETI
Size
23.1 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, German, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like