iPhone Screenshots

Description

Turkcell Platinum uygulaması ile Platinum dünyasının tüm ayrıcalıkları hayatınıza konfor katmak için sizinle. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifelere, sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet sorumlularına, en yeni cihazlarda özel tekliflere, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi ve daha birçok ayrıcalığa uygulama üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Uygulama ile sadece size özel Platinum Müşteri Temsilcisi’ne e-posta veya telefon ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefon, tablet veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için kapınıza kadar gelerek size hizmet veren Platinum Hizmet Ekibi’ni çağırabilirsiniz.

Uygulamadaki Hesabım bölümünden kalan kullanımlarınızı görebilir, güncel faturanızı öğrenebilirsiniz. Yurt dışı kullanımlarınız için size en uygun tarife ve paketleri, gideceğiniz ülkeyi seçerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Turkcell Platinum uygulaması ile ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikteki ayrıcalıklara kolayca erişebilir, üstelik bu ayrıcalıkları sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Platinum’un ayrıcalıklı dünyası sizin ve sevdikleriniz için elinizin altında.

What’s New

Version 8.2

Bug fixes and performance improvements.

Ratings and Reviews

2.6 out of 5
10 Ratings

10 Ratings

bitcn ,

Türkiye’nin yüz karası! Turkey's disgrace mobile service.

Adını hak etmeyen, vasıfsız elemanlarla dolu müşteri hizmetleriyle, hiç bir şekilde cozum üretemeyen yetersiz call center i ile donanmış rezil bir şirket. 20 senelik musterineni mağdur eden ve son derece ilgisiiz tavırlarıyla müşteri kaybeden ve asla büyümeyi hak etmeyen Şirketi kullanmamızı asla tavsiye etmiyorum!
It is a disgraceful company that does not deserve its name and is equipped with customer service full of unqualified staff and inadequate call center that cannot produce any solution. I do not recommend that we use the Company that has victimized your 20-year-old customer and who has lost customers with his irrelevant attitude and never deserves to grow!

Asay35 ,

Worst app from Turkcell

Keeps freezing every time you use the app because of some non sense evaluation questionnaire!

İstanbulED ,

English not supported

The app description in the US App Store states that the app is in English; however, that is false. There is no English support.

Information

Seller
Turkcell Teknoloji
Size
279 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages
Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like