Screenshots

Description

Faturalarınızı kontrol edebileceğiniz, ödeyebileceğiniz, internet ve ses kullanım detaylarınıza ulaşabileceğiniz, irtibat bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz, her türlü soru ve talebiniz için canlı destek alabileceğiniz, tüm taleplerinizi destek bölümünden bize yazılı olarak iletebileceğiniz uygulamamız hizmetinizde.

TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

What’s New

Version 202000.22

Geri bildirimlere devam, sizden haber almak çok hoşumuza gidiyor! Size daha iyi hizmet sunulabilmek için düzenli olarak kendimizi güncelliyoruz. Son güncellemelerimiz ile;

- Internet bağlantınızın anlık veri indirme (download) ve veri yükleme (upload) hızlarınızı ölçebileceğiniz Hız Testi özelliği eklendi.
- Uygulamadaki bazı hatalar düzeltildi.

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

gungor17 ,

HER YÖNÜYLE MÜKEMMEL

Abone olduktan sonra eski servis sağlayıcımdan ne kadar üstün olduğunu gördüm. Hız vaad edilenden de daha fazlasını alıyorum. Fiyat uygun daha ne isteyeyim. Teşekkürler Türknet.

Developer Response ,

Merhabalar,
Bizi tercih ettiğiniz ve değerli geri bildirimlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ediyoruz.

Imer weasel Facebook ,

afferim

berbat bir firma açma kapama parası isterken interneti hemen kesiyor ama internet hızı 900kb ken telefonla ulaşıp destek olacak birini bulamıyorsunuz

Developer Response ,

Merhabalar,
Sizlere kötü bir deneyim yaşattığımız için üzgünüz. İletişim bilgilerinizi mobilappdeveloper@turknet.net.tr iletmeniz durumunda sizlere yardımcı olacağız.

Takmakafana ,

Bu kadar beceriksizlik ancak kasıtla olur

Sözümona otomatik ödeme talimatı hatası düzeltilmiş. Eski versiyonda verdiğim otomatik ödeme talimatım alınmamış gözüküyor. Farketmesem yine gecikme cezası sokacaksınız. Daha yaptığınız uygulama açılmıyor beyler. TR store'da yazılan yorumları okudum. Eski versiyonlar için de hep uygulamanın açılış ekranında takılıp kaldığı yorumları yapılmış. Hiç mi denemiyorsunuz yaptığınız uygulamayı yayınlamadan yahu!!!

Information

Seller
TurkNet Iletisim Hizmetleri A.S.
Size
10.7 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like