Uçuracak Uçak Bileti 4+

PRAE LEGAL ULUSLARARASI DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

En Ucuz Uçak Biletini Güvenli ve Kolay Satın Al!

Ucuracak.com mobil uygulaması aradığınız uçak biletini en uygun kampanya ve fırsatlarla satın almanızı sağlar. Pegasus, Türk Hava Yolları, Onur Air, Atlas Jet, SunExpress, Atlas Global başta olmak üzere 250’ den fazla hava yolu şirketinin uçak biletlerini tek bir alandan kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Uçak biletinizi gitmek istediğiniz lokasyon, aradığınız fiyat aralığı ve kampanyalara göre ihtiyaçlarınıza en uygun uçak biletini bulursunuz. Ayrıca aldığınız her uçak biletinde Ucuracak.com‘ dan uçuş puanları kazanırsınız. Bu puanları yeni alacağınız uçak biletlerinde kullanıp, en ucuza uçak biletinizi alabilirsiniz.

Ucuracak.com ile Uçak Bileti Aramak ve Almak Çok Kolay

Gitmek istediğiniz konumu ve seyahat etmek istediğiniz tarihi seçerek arama yaptığınızda Ucuracak.com sizin için yüzlerce hava yolu tarifesi arasından uygun uçuşları toplar ve uçak biletlerini karşılaştırmanız için size sunar. Siz dilediğiniz saat, gün ve fiyata göre istediğiniz uçak biletini seçebilirsiniz. En hesaplı uçak biletini ucuracak.com ile ulaşabilirsiniz.

Puan Kazandıran Uçak Bileti Uygulaması

Kendiniz ve sevdikleriniz için her uçak bileti aldığınızda Ucuracak Puanlar hesabınıza tanımlanır. Ne zaman uçak bileti ihtiyaç duyduğunuz anda Ucuracak mobil uygulamasını açıp, istediğiniz uçak biletini bulup, biriktirdiğiniz puanları kullanarak en ucuza uçak biletini satın alabilirsiniz.

Ucuracak Ekibi Her Zaman Yanınızda

Uçak biletinizi almadan önce ve sonra bir sorunuz olursa %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet sunan Ucuracak müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. 0850 888 8225 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ucuracak ekibi olarak sizlere en uygun ve ucuz uçak biletini, güvenli ve hızlı bir şekilde sağlamak için her an yanınızdayız!

Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Biletleri

İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara, Adana, Diyarbakır, Muğla, Gaziantep, Trabzon, Lefkoşa, Amsterdam, Berlin, Paris, Moskova, Londra, Roma, Kiev, Barselona başta olmak üzere uçmak istediğiniz her an Ucuracak.com ile anında uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

What’s New

Version 1.2.5

Bu güncellemede en uygun uçuşu daha kolay bir şekilde bulabilmeniz ve satın alabilmeniz için düzeltmeler yaptık. Size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

App Privacy

The developer, PRAE LEGAL ULUSLARARASI DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel