Screenshots

Description

Umownik to kompleksowe narzędzie do zawierania umów online: generowania treści, negocjowania warunków, potwierdzenia ich zawarcia oraz weryfikacji tożsamości kontrahentów bez konieczności podpisu i druku.

Upraszczamy biurokrację! założenie konta, stworzenie umowy i weryfikacja kontrahenta zajmuje nie więcej niż 7 minut. Nie będziesz musiał drukować dokumentów i wysyłać ich pocztą.

Poprawiamy bezpieczeństwo kontrahentów - umowy zostały napisane przez profesjonalistów w duchu win-win, bez drobnego druczku. Masz pewność, że zawierasz korzystną umowę. Cały proces odbywa się za pomocą aplikacji lub przeglądarki WWW.

Umownik zapewnia pewność w wymianie informacji, pozwala odtworzyć wiążące ustalenia, uniknąć nadmiernych kosztów i stresu związanego z prowadzeniem sporów sądowych, staje się mapą drogową dla uniknięcia konfliktu lub rozwiązania go na wstępnym etapie.

Pobierz teraz i uzyskaj nieograniczony czasowo dostęp do 5 bezpłatnych wzorów dokumentów takich jak umowa sprzedaży, umowa pożyczki, umowa najmu, oświadczenie sprawcy wypadku drogowego.

What’s New

Version 1.6.7

Usprawniono wyszukiwanie firmy.
Inne drobne poprawki.

Information

Seller
LAWBIZ TECHNOLOGY SP Z O O
Size
19.6 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Polish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. DAROWIZNA RZECZY RUCHOMEJ $2.99
  2. UMOWA NAJMU LOKALU $2.99
  3. UMOWA O DZIEŁO - DLA FIRM $2.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like