unimaster 4+

Bristar

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Description

unimaster – онлайн сервіс для учнів та вчителів, для перегляду інтерактивних уроків, підручників та створення самостійних робіт, проведення вебінарів.

unimaster – інтерактивна платформа для роботи вдома, в шкільних закладах та для дистанційного навчання.

Інтерактивна дошка unimaster дозволяє створювати уроки, проводити вебінари та використовувати інші не менш важливі функції для online навчання. Інтерактивна дошка unimaster дозволяє займатись онлайн репетиторством, саме тому unimaster вважається багатофункціональним інструментом для online навчання.

ЩО ВИ МОЖЕТЕ РОБИТИ В UNIMASTER:

• Працювати з інтерактивною дошкою. Створюйте уроки в інтерактивному форматі використовуючи відеозапис, фотографії, голосові коментарі та інші функції для ефективного проведення дистанційного уроку чи інтерактивної взаємодії з великою кількістю учнів.

• Зберігати важливі дані. У Вас є перелік Ваших учнів зі школи, або перелік учнів які не хочеться втратити? В такому випадку використовуючи платформу unimaster для online навчання Ваші списки учнів завжди будуть зберігатися в хмарному сервері, що б Ви ніколи їх не втратили навіть якщо загубили телефон або ПК.

• Відправляти матеріали для обраної групи учнів. Інтерактивна дошка unimaster дозволяє групувати списки учнів, яким потрібно відправити лекцію, а іншим відеоматеріал. Таким чином, Ви ніколи не переплутаєте учнів зі школи і свою додаткову групу з якої займаєтеся.

• Створювати інтерактивні уроки. Інтерактивна платформа unimaster дозволяє створювати шаблони для уроків та матеріали для проведення вебінарів, які будуть зберігатися на сервері.

• Проводити вебінари. Інтерактивна дошка unimaster працює на будь-якому пристрої - комп'ютері, телефоні, планшеті або телевізорі. Тому, дана платформа online навчання відмінно впишеться в Ваш повсякденний інструмент, якщо Ви часто проводите конференції та перебуваєте в дорозі.

• Створювати тестові завдання. Інтерактивна дошка unimaster дозволяє вчителеві створювати комплекс тестових питань в кінці інтерактивного уроку без необхідності перевіряти кожну відповідь учня. Online платформа наддасть готову статистку відповідей на екран Вашого пристрою.

• Класифікувати уроки. Інтерактивна дошка unimaster дозволяє групувати уроки з шкільних предметів, щоб інші педагоги і учні з легкістю знаходили лекції з обраної теми.

• Використовувати онлайн бібліотеку. Ви можете завантажувати необхідні книги в бібліотеку unimaster і переносити сторінки тексту в інтерактивний урок за кілька кліків. Уявіть, що 25 учнів отримують не тільки готові списки літератури, а й PDF-варіанти книг.

• Прикрасити урок навчальним відео. У Вас є наукове відео або інший освітній контент в відео форматі? Інтерактивна дошка unimaster дозволяє завантажувати необхідні відео на сервер і використовувати їх в уроках, або вебінарах.

• Призначати особисті зустрічі. unimaster перетвориться на кращого друга якщо Ви працюєте репетитором, так як після проведення онлайн уроку, учень зможе всередині програми домовитися з Вами про особисту зустріч для подальшого навчання.

• Заробляти гроші. Зробили відмінний урок, який підійде для інших викладачів або учнів? Виставляйте його на сервері за певну суму, тим самим заробляйте додаткові гроші!

Інтерактивна дошка unimaster дуже проста в засвоєнні, Вам не варто переживати, що навчитися працювати з даною платформою для online навчання буде непосильним завданням. Якщо у Вас є бажання прочитати вступну частину по роботі з інтерактивною дошкою, на нашому основному сайті Ви знайдете PDF-документ з розписаним функціоналом інтерактивної дошки unimaster.

What’s New

Version 23.08.311

Покращена взаімодія з іншими додатками нашої платформи.

App Privacy

The developer, Bristar, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Елементоманія
Education
Heroes of Math and Magic
Education
Flagrush
Education
Panda
Education
Пішохідний перехід
Education
Бонсай
Education

You Might Also Like

my NewTone
Education
ACE School
Education
Chess-Ladder
Education
Bulbee
Education
Празький Град Аудіогід
Education
EDMAPS
Education