Uniwersytet Jagielloński 4+

Uniwersytet Jagiellonski

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

SmartUJ to aplikacja dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

SmartUJ to aplikacja dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Możliwość otrzymywania spersonalizowanych wiadomości, baza przydatnych kontaktów, strefa studenta, zsynchronizowany kalendarz oraz dostęp do aktualności z życia uczelni.
Dzięki możliwości personalizacji aplikacji użytkownik otrzymuje dedykowane powiadomienia dotyczące wydziału i kierunku studiów z jakim jest związany, a opcje synchronizacji z kalendarzem nie pozwolą zapomnieć o żadnym ważnym terminie w studenckim grafiku.
W sekcji „mapy” znajdziemy adresy i namiary na Wydziały i Instytuty, dzięki czemu dotarcie do budynków rozrzuconych po całym mieście nie będzie stanowiło problemu.
Bogata „strefa studenta” stanowi źródło informacji, a także przewodnik po zagadnieniach, jakie najbardziej mogą dotyczyć studenckiego życia. Znajdziemy tutaj 4 rozwijane sekcje (zorganizUJ się, edukUJ się, UJ wspiera, aktywizUJ się), a w nich informacje o organizacji roku, stypendiach, ubezpieczeniu, akademikach, możliwościach studiowania zagranicą. Także w „strefie studenta” znajdziemy podstawowe informacje o Samorządzie Studenckim i organizacjach studenckich, dzięki którym studenci mogą rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty naukowe.
Aplikacja zawiera także poszerzone treści dotyczące historii Uniwersytetu ze szczególnym uwzględnieniem opisu miejsc o szczególnej wartości naukowej dla uczelni, miasta i regionu. To lekcja historii, po którą możemy sięgnąć do kieszeni czekając na przystanku autobusowym.

What’s New

Version 2.2.5

Improved application stability and fixed known issues.

App Privacy

The developer, Uniwersytet Jagiellonski, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Education
Education
Education
Reference
Education
Education