Screenshots

Description

SmartUJ to aplikacja dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Możliwość otrzymywania spersonalizowanych wiadomości, baza przydatnych kontaktów, strefa studenta, zsynchronizowany kalendarz oraz dostęp do aktualności z życia uczelni.
Dzięki możliwości personalizacji aplikacji użytkownik otrzymuje dedykowane powiadomienia dotyczące wydziału i kierunku studiów z jakim jest związany, a opcje synchronizacji z kalendarzem nie pozwolą zapomnieć o żadnym ważnym terminie w studenckim grafiku.
W sekcji „mapy” znajdziemy adresy i namiary na Wydziały i Instytuty, dzięki czemu dotarcie do budynków rozrzuconych po całym mieście nie będzie stanowiło problemu.
Bogata „strefa studenta” stanowi źródło informacji, a także przewodnik po zagadnieniach, jakie najbardziej mogą dotyczyć studenckiego życia. Znajdziemy tutaj 4 rozwijane sekcje (zorganizUJ się, edukUJ się, UJ wspiera, aktywizUJ się), a w nich informacje o organizacji roku, stypendiach, ubezpieczeniu, akademikach, możliwościach studiowania zagranicą. Także w „strefie studenta” znajdziemy podstawowe informacje o Samorządzie Studenckim i organizacjach studenckich, dzięki którym studenci mogą rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty naukowe.
Aplikacja zawiera także poszerzone treści dotyczące historii Uniwersytetu ze szczególnym uwzględnieniem opisu miejsc o szczególnej wartości naukowej dla uczelni, miasta i regionu. To lekcja historii, po którą możemy sięgnąć do kieszeni czekając na przystanku autobusowym.

What’s New

Version 2.0.0

Improved application look and feel.

Information

Seller
Uniwersytet Jagiellonski
Size
64.6 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like