UpolujEbooka 4+

Tanie ebooki online na czytnik

Marcin Lukianczyk

Designed for iPad

    • 3.5 • 4 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

Projekt UpolujEbooka.pl jest odpowiedzią na potrzeby rynku ze szczególnym uwzględnieniem cen książek elektronicznych. Wielu właścicieli czytników nie kryje niezadowolenia z faktu, że e-booki – względem książek papierowych – są po prostu za drogie. Do takich osób należą również twórcy UpolujEbooka.pl. Czytnik, czy tablet, ze względu na wygodę użytkowania, potrafią zauważalnie zwiększyć ilość czytanych książek. Można kupować książki w promocjach, ale zazwyczaj wiąże się to ze żmudnymi poszukiwaniami w licznych księgarniach oferujących e-booki. Jednak nawet codzienna lektura serwisów nie zagwarantuje, że nie ominie nas jakaś, szczególnie atrakcyjna, wyprzedaż. Powstało więc pytanie – czy można zminimalizować to ryzyko?

UpolujEbooka.pl jest systemem, który zaoszczędzi Wasz czas – poświęcany do tej pory na poszukiwania książek. Oszczędzi również pieniądze, które zyskacie otrzymując informacje o przecenie książki która Was interesuje.

Jeśli czytasz książki na czytnikach, lub tabletach, ale masz dość wysokich cen publikacji elektroniczncyh UpolujEbooka.pl jest właśnie dla Ciebie.

Ponieważ cały czas rozwijamy nasz system, uwagi naszych Użytkowników są dla nas cenne, będziemy wdzięczni za nadsyłanie opinii i sugestii przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.

What’s New

Version 2.3.0

Przywitajmy nowy logotyp UpolujEbooka

Ratings and Reviews

3.5 out of 5
4 Ratings

4 Ratings

App Privacy

The developer, Marcin Lukianczyk, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Books
Books
Books
Books
Books
Books