Screenshots

Description

UwolnijkoloryGO to aplikacja stworzona dla Ciebie – kreatywnej, ale zapracowanej osoby, dla której wspomnienia są absolutnie bezcenne. Tutaj stworzysz i zamówisz swoje ulubione fotoksiążki w okamgnieniu, wprost ze swojego telefonu. Od dziś prezenty będziesz przygotowywać banalnie łatwo i piorunująco szybko. Zaledwie kilka dotknięć ekranu zamienią Twoje zdjęcia w drukowaną fotoksiążkę:

MiniBook. Książeczka o wymiarach 10x19 cm, z której możesz wyrywać jednostronnie zadrukowane kartki i rozdawać je na prawo i lewo. Możesz je również zamienić w pocztówki!

MidiBook. Kompaktowy format A5 poziom w miękkiej błyszczącej okładce. 32 strony na Twoje zdjęcia. Na okładkę wstaw zdjęcie oraz swój własny podpis.

MaxiBook. Dla wymagających, format 20x30 lub 30x30 wypełniony kiludziesięcioma Twoimi zdjęciami oraz twarda oprawa dla zachowania wspomnień na dłużej.

Odwiedź naszą stronę domową www.uwolnijkolory.pl.

UwolnijkoloryGO to niezwykle prosta w użyciu, bezpłatna aplikacja, którą możesz wypróbować bez logowania i bez żadnych opłat. O logowanie i płatność upomnimy się dopiero kiedy zechcesz zamówić wydruk. Posiadasz konto na uwolnijkolory.pl? To świetnie! W aplikacji nie musisz zakładać nowego, zaloguj się na swoje aktualne konto i zamawiaj.

Pobierz UwolnijkoloryGO i ciesz się wspomnieniami jeszcze dłużej.

What’s New

Version 2.21.15

Wersja zawiera poprawki znalezionych błędów.

Information

Seller
CYFROWA FOTO SP. Z O.O.
Size
55.3 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like