V-PILOT 4+

DTM System

Zaprojektowano dla iPhone’a

    • Gratis

iPhone — zrzuty ekranu

Opis

Aplikacja V-PILOT to nowoczesna i funkcjonalna forma pilota do zdalnego sterowania urządzeniami automatyki powszechnego użytku, działająca podobnie jak tradycyjny, fizyczny pilot. Teraz brakującego pilota do bramy możesz zastąpić czymś, co zawsze masz przy sobie - smartphone'm. Interfejs aplikacji jest przejrzysty a obsługa intuicyjna. Wirtualny pilot DTM daje możliwość sterowania bramą wjazdową, garażową, sterowania oświetleniem, systemem alarmowym, elektrozamkiem w furtce, kotłem c.o. i inną automatyką, w zależności od potrzeb i własnej inwencji.
Do zdalnego sterowania niezbędne jest posiadanie odbiornika radiowego FLEX 868 - sprzężonego z Twoim urządzeniem automatyki. Aplikacja do kontaktu z odbiornikiem radiowym wymaga połączenia z Internetem przez sieć GSM lub Wifi.
Aplikacja jest darmowa i w pełni funkcjonalna przez 90dni. Przed upływem tego okresu należy wprowadzić kod odblokowujący, aby korzystać z aplikacji bez ograniczeń czasowych.

Co nowego

Wersja 2.0.2

- Obsługa języków EN i DE

Prywatność w aplikacji

Deweloper (DTM System) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Zasady ochrony prywatności mogą się różnić, np. w zależności od używanych funkcji lub Twojego wieku. Więcej informacji

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka

Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities