Ven každý den 4+

Tipy na výlety a dětská hřišt‪ě‬

Jiri Matejka

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free
    • Offers In-App Purchases

iPhone Screenshots

Description

Aplikace nabízí rozsáhlou sbírku tísíců tipů na výlety v celém Česku a největší přehled dětských hřišť. Orientujeme se zejm. na výlety s dětmi, ale vybere si každý turista.

Tipy na výlety můžete vyhledávat podle řady parametrů - turistického regionu, délky a časové náročnosti výletu, zajímavostí, které chcete na výletě vidět, náročnosti trasy apod. Nebo si také můžete najít výlety ve Vašem okolí a hned vyrazit na cestu :) U každého výletu máme krátký článek popisující jeho trasu, zajímavosti, informaci o tom, zda je trasa sjízdná s kočárkem apod. Dále nabízíme vždy řadu fotek a trasu na mapě, ať víte do čeho jdete. U každého výletu si zároveň můžete zobrazit jeho trasu v aplikaci mapy.cz (pokud jí máte nainstalovanou).

Dětská hřiště můžete vyhledávat ve svém okolí nebo podle parametrů a zobrazit si výsledky na mapě či v seznamu. U každého hřiště sledujeme řadu parametrů - velikost, umístění, pozice, výčet herních prvků, povrch, hodnocení a komentáře uživatelů, fotky atd. Každé hřiště můžete okomentovat, ohodnotit, příp. nám poslat aktuální fotku.

Všechny tipy na výlety i dětská hřiště jsou k dispozici také na stejnojmeném webu - www.venkazdyden.cz. Obě databáze dětských hřišť i tipů na výlety jsou průběžně udržovány, aktualizovány a rozšiřovány. Tipy na výlety po celém Česku, dětská hřiště v Praze, Brně, i dalších větších i menších městech a vesnicích přibývají každým dnem a to jak na našem webu tak na našich FB stránkách.

Aplikace je zdarma, za symbolický poplatek je možné trvale odstranit reklamní proužek.

What’s New

Version 2.1

Aktualizované screenshoty.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Jiri Matejka, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

SmogAlarm 2.0
Health & Fitness
iC+Training
Health & Fitness
Contraction Timer App.
Health & Fitness
HiWater: Powerful Water Logger
Health & Fitness
XPS Network
Health & Fitness
The Essential Oils Guide
Medical