iPhone Screenshots

Description

Aplikace nabízí největší přehled dětských hřišť a rozsáhlou sbírků tipů na výlety v celém Česku. Orientujeme se zejm. na výlety s dětmi, ale vybere si každý turista.

Tipy na výlety můžete vyhledávat podle řady parametrů - turistického regionu, délky a časové náročnosti výletu, zajímavostí, které chcete na výletě vidět, náročnosti trasy apod. Nebo si také můžete najít výlety ve Vašem okolí a hned vyrazit na cestu :) U každého výletu máme krátký článek popisující jeho trasu, zajímavosti, informaci o tom, zda je trasa sjízdná s kočárkem apod. Dále nabízíme vždy řadu fotek a trasu na mapě, ať víte do čeho jdete.

Aplikace umožňuje zakládat seznamy oblíbených výletů, např. výlety na letní dovolenou, na víkendy apod. Výlety do seznamu pak můžete přidávat z výsledků vyhledávání nebo detailu výletu.

Dětská hřiště můžete vyhledávat ve svém okolí nebo podle parametrů a zobrazit si výsledky na mapě či v seznamu. U každého hřiště sledujeme řadu parametrů - velikost, umístění, pozice, výčet herních prvků, povrch, hodnocení a komentáře uživatelů, fotky atd. Každé hřiště můžete okomentovat, ohodnotit, příp. nám poslat aktuální fotku.

Všechna hřiště jsou k dispozici také na stejnojmeném webu - www.venkazdyden.cz. Databáze dětských hřišť i tipů na výlety je průběžně udržována, aktualizována a rozšiřována - tipy na výlety po celém Česku, dětská hřiště v Praze, Brně, i dalších větších i menších městech a vesnicích přibývají každým dnem a to jak na našem webu tak na našich FB stránkách.

Kromě pasivního využití aplikace či webu se můžete i aktivně zapojit a přidávat nové tipy na výlety a dětská hřiště a získat za to finanční odměnu. Více informací najdete na našem webu www.venkazdyden.cz.

What’s New

Version 1.6

* Podpora zobrazování map ze severu mapy.cz. Je se o nastavitelnou volbu, je možno používat obojí jak vestavěné mapy v zařízení tak online mapy.cz.
* Opravy nalezených chyb

Information

Seller
Jiri Matejka
Size
130.9 MB
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages
Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like