Screenshots

Description

Вести и информации од светот и регионот. Најбрзи и најнови вести за политика, култура, забава, спорт. Со мобилната апликација на Вест следете ги вестите во реално време. Мобилна апликација за преглед на вестите од онлајн изданието на Вест.

What’s New

Version 1.1.0

Ново име на апликацијата

Information

Seller
Nextsense D.O.O.
Size
1.4 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like