Ekran Görüntüleri

Açıklama

Vet.Asistanı
Veteriner Hekimler ve Veteriner Fakültesi Öğrencileri için
(Veteriner Hekim Yardımcısı)
(Teşhis Destek Sistemi)
(Semptomlardan Tanıya)

Genç veteriner klinisyenlerinin sahada en sık karşılaştıkları sorun hastalıkların differensiyel diyagnozunda aynı anda birçok hastalığı düşünememeleridir. Bu durum bazen bir klinik işaretin gözden kaçırılmasına ve sonuçta da yanlış teşhislere sebep olmaktadır.

Hayvan hastalıklarında görülen klinik ve/veya laboratuvar belirtilerin bilgisayar ekranından seçilerek differensiyel diyagnoza götüren bir bilgisayar programının olmasının yararlı olacağını düşünerek Vet.Asistanı hazırlanmıştır.

Vet.Asistanı ile (Sığır, Koyun-Keçi, Kedi-Köpek, At, Kanatlı, Balık, Arı ve Domuz) hastalıklarının etiyolojileri, semptomları, ayırıcı tanıları, sağaltımları ve korunmaları ile ilgili özet bilgiye ulaşılabilinmektedir.

Vet.Asistanı ile (Sığır, Koyun-Keçi, Kedi-Köpek, At, Kanatlı, Balık, Arı ve Domuz) hayvan türlerine ait kayıtlı hastalıkların klinik ve/veya laboratuvar semptomlarından seçim yapılarak hastalıklar arasında karşılaştırma yolu ile seçilen semptomlara en uygun hastalıklar olma olasılıklarıyla ( % yüzdesel oranlarıyla ) ve hastalıklar hakkında özet bilgiye kısa sürede ulaşılabilinmektedir.

Dijital Kütüphanesinde de detaylı bilgiler yer almaktadır. (Dijital Kütüphanesi içeriği de her geçen gün daha da zenginleşmektedir.)

Vet.Asistanı içerisindeki İlaç Rehberi ile Etken Madde, Kullanım Yeri ve Spesiyalite isimlerinden kolaylıkla arama yapabilirsiniz.

Vet.Asistanı, başta veteriner fakültesi öğrencileri için interaktif eğitici olmak üzere genç Veteriner Hekimlerin teşhis ve tedavide en doğru ve çabuk sonuca varabilmelerini sağlayan, Dijital Kütüphanesi ile de mesleki kaynak olan bir programdır.

Gelişmeler için web sayfasını takip edebilirsiniz. : www.vetasistani.com

Yenilikler

Sürüm 4.2

Uygulamayı sizin için daha iyi hale getirebilmek amacıyla düzenli olarak güncelliyoruz. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirilmeleri yapıldı.

Uygulama Gizliliği

Medipres Matbaacilik Yayincilik Medikal Veterinerlik Hiz.Hayvansal Urn.Tic.ve Paz.Ltd.Sti. adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Diğer Beğenebilecekleriniz

DATAVET
Medical
SmartIVET
Medical
DHY Asistanı
Medical
Petopy - Paw Health
Medical
SmartVET
Medical
e-Nabız
Medical