VIAMO Plus 4+

BLIK SK, a.s.

    • Free

iPhone Screenshots

Description

S aplikáciou VIAMO Plus posielaš peniaze jednoducho na telefónne číslo, nepotrebuješ poznať číslo účtu príjemcu. Vyber telefónne číslo zo svojich kontaktov, zadaj sumu a aplikácia ti vytvorí platobnú linku payme, ktorá ti otvorí mobil banking tvojej banky*, kde ty už platbu len potvrdíš obvyklým spôsobom.

Keď ti niekto pošle peniaze na tvoje telefónne číslo, nemusíš robiť nič, peniaze ti automaticky prídu na tvoj bankový účet evidovaný vo VIAMO.

VIAMO Plus ti zjednoduší rozdeľovanie účtov za večeru alebo spoločných nákupov medzi kamarátov. Aplikácia rozpočíta sumu za teba, ty ju môžeš upraviť a kamarátom poslať požiadavky na platby. S VIAMO Plus budeš mať prehľad, kto už zaplatil a kto ti ešte dlží.

Pripomínať kamarátom, že ti dlžia peniaze je veľakrát nepríjemné, ale vyžiadať platbu cez VIAMO Plus je jednoduché, pošli im požiadavku na platbu do ich VIAMO aplikácie alebo ako platobný odkaz payme cez tvoju obľúbenú čatovaciu aplikáciu.

*over si, či tvoja banková aplikácia podporuje štandard payme a či máš jej aktuálnu verziu

What’s New

Version 1.4.1

Drobné zmeny a vylepšenia

App Privacy

The developer, BLIK SK, a.s., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Business Smart Banking SK
Finance
Tatra banka VIAMO
Finance
Výplatní lístek
Finance
Fio Smartbanking SK
Finance
mBank SK
Finance
Smart Banking Slovakia
Finance