iPhone Screenshots

Description

vita APP uygulaması, vita ERP sistemi kullanan turizm firmalarının yolcularına bilgi ve iletişim sağlar.

Öğrenci
- Servis saatleri içerisinde velisi olduğunuz öğrencinin servisinin anlık konumunu görüntüleyebilirsiniz. (Sadece vitaDrive kullanan sürücüler ile)
- Velisi olduğunuz öğrencinin tüm servis bilgilerini görüntüleyebilir, herhangi bir servis, sürücü veya rehber değişikliğinden uygulama bildirimleri ile haberdar olabilirsiniz.
- Evinizin çevresine bir bölge tanımlayarak öğrencinizin alınış veya bırakılış saatlerinde servisiniz tanımlanan bölgeye giriş yaptığında; SMS, çağrı veya uygulama içi bildirimleri aktif edebilirsiniz. (Sadece vitaDrive kullanan sürücüler ile)
- Öğrencinizin servis kullanmayacağı günleri uygulama üzerinden sürücünüze bildirebilirsiniz. (Sadece vitaDrive kullanan sürücüler ile)

Personel
- Kullandığınız ve diğer servislerin bilgilerini görüntüleyebilir, herhangi bir servis, sürücü veya rehber değişikliğinden uygulama bildirimleri ile haberdar olabilirsiniz.
- Her zaman gittiğiniz lokasyondan farklı bir lokasyona gidecekseniz, gideceğiniz adresi seçerek oraya giden aracın bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sürücü ile veya yetkili ile uygulama üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz.
- Akşam çıkışlarında aracınızın tanımlı alana gelip gelmediğini görüntüleyebilir ve servis saatlerinde aracın anlık konumunu görüntüleyebilirsiniz. (Sadece vitaDrive kullanan sürücüler ile)
- Barkod okuyucu sayesinde servis binişlerinde kart taşımak ve okutmak zorunda değilsiniz.

What’s New

Version 3.3

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Information

Seller
Kodnova Yazilim Hizmetleri Limited Sirketi
Size
32 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like