Screenshots

Description

Misioni i rradhës me Vodafone City vjen në 15 qytete: Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër, Kukës, Fier, Berat, Korçë, Gjirokastër , Vlorë, Krujë, Lezhë, Lushnjë, Pogradec dhe Sarandë.

Porta krijoi rrugën drejt një dimensioni të ri.

Një univers paralel fsheh burimin e inteligjencës superiore, të njohur si Red Power. Zotërimi i saj hap një dritare të re njohurish, ende mister për njerëzimin ( për t’u zbuluar zbuluar më tej).

Për të zotëruar Red Power duhet të gjeni 10-të elementët që bëjnë të mundur formimin e saj.

Përballja e qyteteve, udhëzimet, komuniteti i lojtarëve, suport teknik dhe gjithçka tjetër në vodafonecity.al

Zbuloje i pari misterin e qytetit tënd dhe fito fuqi supreme!

What’s New

Version 1.1.7

Performance optimisation.
Minor bug fixes.

Ratings and Reviews

2.3 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

The truth of the truth ,

Crash

Tek ios 7 loja ben crash akoma pa filluar mire. Nuk hapet fare. Do ishte mire dikush ta rregullonte. Ose te pakten mos e nxirrni opsionin e perballimit tek ios6.

Leart Zajmi ,

nice application

pus support for ios 6 👌🏻✌🏻👍🏻😉

313redflex ,

get it. now!

Could need some work, especially design wise but does it's job quite well, so yeah.

Information

Seller
VODAFONE ALBANIA SH.A.
Size
219.9 MB
Category
Entertainment
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like