Warownia Piastowska 4+

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Opolu

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Aplikacja Warownia Piastowska dostępna na telefony i tablety została stworzona na zlecenie Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w ramach realizacji projektu "Zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego poprzez rewaloryzację obiektów zabytkowych w Pokoju i działania edukacyjno-informacyjne w województwie opolskim". Aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników bez ograniczeń wiekowych. Celem aplikacji jest promocja zabytków położonych na terenie miasta Opola i miejscowości Pokój.

CELEM GRY JEST wirtualne odbudowanie przez gracza Zamku Piastowskiego. Gracz dokonuje tego odwiedzając zabytkowe obiekty i „meldując się” w nich w grze.
ZBIERAJ PUNKTY udzielaj poprawnych odpowiedzi na pytania zadawane w grze dotyczące zabytkowych obiektów (dostępne dla obiektów po „zameldowaniu się” w nich), skanuj kody QR umieszczone w wybranych obiektach zabytkowych (również dostępne dla obiektów po „zameldowaniu się” w nich).

MAPA
Odkrywaj zabytki miasta Opole i miejscowości Pokój. Jeżeli odwiedzisz miejscowość Pokój, otrzymasz trzy razy więcej punktów za każdy zabytek, przy którym się tam zameldujesz. Bądź odkrywcą naszych lokalnych skarbów.

PYTANIA
Zamelduj się przy obiekcie i odpowiedz na pytania dotyczące danego zabytku. Zbieraj punkty i zbuduj szybciej Piastowski Zamek. Zdobywaj wiedzę o naszych zabytkach.

Kody QR
Zamelduj się przy zabytku. Zeskanuj kod QR i zdobądź dodatkowe punkty.

What’s New

Version 1.0.11

Dodanie możliwości usunięcia konta użytkownika.

App Privacy

The developer, Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Opolu, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education