Zrzuty ekranu

Opis

Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Warszawa 19115:

1. szybko i łatwo poinformujesz nas o problemie dotyczącym funkcjonowania miasta
2. ocenisz jakość realizacji tego problemu
3. zgłosisz wolny wniosek – swój pomysł na zmiany w mieście
4. zazielenisz Warszawę – wskażesz lokalizację, w której chciałbyś posadzić drzewo
5. sprawdzisz projekty w budżecie partycypacyjnym
6. sprawdzisz Warszawski Indeks Powietrza – dostaniesz informacje o aktualnym stanie powietrza oraz związane z nim zalecenia dla czterech grup ryzyka zdrowotnego
7. otrzymasz powiadomienia o bieżących zmianach i wydarzeniach w mieście
8. sprawdzisz terminy odbioru śmieci pod wskazanym adresem
9. sprawdzisz jak prawidłowo segregować odpady
10. sprawdzisz gdzie w mieście znajdują się ogólnodostępne toalety


Jak to działa ?


1. Widzisz powalone drzewo, dziurę w drodze lub uszkodzony sygnalizator świetlny?
Korzystając z aplikacji Warszawa 19115, te lub inne problemy w mieście zgłoś nam w trzech prostych krokach:

• opisz problem
• dodaj zdjęcie ( ten krok nie jest konieczny)
• wskaż lokalizację

Twoje zgłoszenie trafi do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115, skąd otrzymasz potwierdzenie z numerem, dzięki któremu możesz sprawdzić na jakim etapie znajduje się Twoja sprawa. Cały czas będziesz miał dostęp do historii wszystkich swoich zgłoszeń.

2. Poprzez aplikację możesz zgłosić wolny wniosek - swój pomysł na zmiany w mieście, które sprawią, że Warszawa będzie piękniejsza, nowocześniejsza i bardziej przyjazna.

3. W zakładce harmonogram wywozu odpadów sprawdzisz terminy odbioru śmieci pod interesującym Cię adresem. Poznasz zasady prawidłowej segregacji śmieci, a jeśli masz wątpliwości wyszukiwarka podpowie gdzie co wyrzucać.

4. Jeśli chcesz, aby w Warszawie było więcej zieleni, poprzez aplikację możesz wskazać gdzie powinniśmy posadzić drzewo. Możesz zrobić to w prosty sposób. Udaj się na miejsce, w którym chcesz zasadzić drzewo i kliknij zgłoś. Na mapie ukaże się informacja o możliwości i warunkach realizacji Twojego zgłoszenia. Otrzymasz także numer zgłoszenia, dzięki któremu możesz sprawdzić na jakim etapie znajduje się Twoja sprawa. Cały czas będziesz miał dostęp do historii wszystkich swoich zgłoszeń.

5. Poprzez zakładkę Budżet Partycypacyjny, możesz sprawdzić na mapie projekty, które powstały w Twojej okolicy. W trakcie zgłaszania projektów, dyskusji lub głosowania będziesz mógł bezpośrednio włączyć się w decydowanie o budżecie miasta.

6. Poprzez Warszawski Serwis Powiadomień poinformujemy Cię o bieżących wydarzeniach w mieście. Możesz wybrać kategorię i lokalizację, której mają dotyczyć informacje. Dowiesz się m.in. o planowanych zmianach w organizacji ruchu, kluczowych projektach miejskich, ważnych terminach urzędowych oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych współorganizowanych przez miasto. Automatycznie otrzymasz także komunikaty o lokalnych zagrożeniach.

7. Za pomocą zakładki Indeks Powietrza, możesz poznać stan jego jakości w Warszawie. Możesz sprawdzić ogólny stan powietrza oraz prognozy z dostępnych na mapie punktów pomiarowych wraz z zaleceniami dla czterech grup ryzyka zdrowotnego (dla dzieci z astmą, dla seniorów, dla osób z chorobami krążenia, dla osób z chorobami układu oddechowego).

8. Poprzez zakładkę Toalety, możesz sprawdzić na ogólnodostępne toalety w naszym mieście. Na mapie znajdują się zarówno toalety publiczne stacjonarne i przenośne, jak i toalety w obiektach użyteczności publicznej i obiektach prywatnych udostępnione dla wszystkich mieszkańców.


Pobierz bezpłatną aplikację i skorzystaj z jej możliwości! Razem dbamy o Warszawę!

Co nowego

Wersja 4.2.0

- ocena realizacji zgłoszeń
- usługa lokalizacji ogólnodostępnych toalet
- optymalizacja i drobne poprawki

Informacje

Sprzedawca
Urzad m.st. Warszawy
Wielkość
45.7 MB
Zgodność

Wymaga systemu iOS 9.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski

Wiek
4+
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka