iPhone — zrzuty ekranu

Opis

Aplikacja WATA została zaprojektowana i stworzona w celu wypromowania idei ekologicznego treningu cardio na siłowni. Współpracując z maszynami SportsArt ECO – POWR, energia kinetyczna ćwiczących zamieniana jest na energię elektryczną.

Ograniczenie emisji CO2 do atmosfery staje się priorytetem dla wszystkich gospodarek świata, a zmiany technologiczne wykorzystywane do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej są coraz popularniejsze. Nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w przedsiębiorstwach. Najnowocześniejsza technologia ECO POWR pozwala na takie działania w zakresie klubów fitness i siłowni. WATA to innowacyjna aplikacja łącząca w sobie funkcjonalność trackera sportowego oraz umożliwiająca promowanie ekologicznych zachowań poprzez rywalizację i nagrody.

1. Asystent treningu
Ćwicz na sprzęcie SportsArt Eco-Powr, monitoruj swoje wyniki treningowe i sprawdzaj postępy.

2. Rywalizacja
Odzyskuj energię elektryczną, zdobywaj punkty i śledź swoją pozycję w rankingu najbardziej zaangażowanych ćwiczących. Bądź eko-triumfatorem w realizacji celów.

3. Ekologiczne siłownie
Dowiedz się jako pierwszy o ekologicznych siłowniach w swoim mieście lub wyszukaj je gdziekolwiek jesteś. Wybieraj kluby fitness przyjazne środowisku i zaopatrzone w najnowocześniejszy sprzęt z technologią Eco-Powr.

4. Nagrody
Zbieraj punkty za wytworzoną energię elektryczną i odbieraj nagrody w swojej siłowni.

Aplikacja WATA łączy się z aplikacją HEALTH i przekazuje informacje na temat dystansu i czasu oraz ilości kalorii wygenerowanych podczas treningu.

Co nowego

Wersja 1.0.6

Poprawa stabilności aplikacji

Oceny i recenzje

1.0 z 5
1 ocena

1 ocena

Prywatność w aplikacji

Deweloper (IMG S.A.) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Informacje

Sprzedawca
IMG SA
Wielkość
29.8 MB
Zgodność

Wymaga systemu iOS 12.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski, Angielski

Wiek
4+
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka