WE SUSHI – доставка ед‪ы‬ 4+

Суши, роллы, сети, WOK, суп‪ы‬

X100 HOLDINGS PUBLIC COMPANY LIMITED

Разработано для iPhone

    • Бесплатно

Снимки экрана (iPhone)

Описание

We Sushi — доставка суші та ролів у 30 містах України.

Замовте улюблену страву з доставкою лише в один клік або заберіть замовлення самостійно з функцією самовивізу у застосунку We Sushi.

Обирайте хіти японської кухні та гарячі страви через застосунок We Sushi у вашому місці. Щоб переглянути акційні пропозиції установіть додаток, зробіть замовлення та слідкуйте за процесом приготування.

Додаток We Sushi повністю інтегровано з нашою внутрішньою системою керування замовленнями, тож щойно ви розмістите замовлення через додаток, нам знадобиться лише 5 секунд, щоб розпочати його приготування.

Відстежуйте статус замовлення онлайн!
Ми цінуємо ваш час, тому пропонуємо можливість відстеження статус замовлення. Додаток показує статуси: замовлення оброблено, приготування, замовлення в дорозі, доставлено.

Варіанти оплати — готівка, оплата онлайн, картою кур'єру, Apple Pay, Google Pay.

Додаток We Sushi веде облік усіх ваших замовлень. Не пригадуєте назву рола або набору, який вам сподобався? Просто знайдіть це в історії замовлень та скористайтесь функцією повторного замовлення.

В особистому кабінеті застосунку введіть електронну адресу та дату вашого народження. Ми надійшлемо персоналізоване привітання та подарунок від We Sushi на ваше свято!
Завантажуйте додаток зараз і насолоджуйтесь усіма перевагами доставки від We Sushi!

Наші страви готують висококваліфіковані суші-майстри зі свіжих інгредієнтів від надійних постачальників. Від рису для суші до унікальних наборів ролів, салатів, солодощів і напоїв, усе відображає досвід і пристрасть наших команд!

Ми онлайн:

- Facebook: WeSushi.Ukraine

- Инстаграм: wesushi.ukraine

Раді готувати для українців! We Sushi — роли щодня!

Что нового

Версия 1.2.17

Оновлення вже доступно для завантаження! Відтепер додаток став ще кращим: вдосконалили функціонал оплати замовлень та додали новий розділ з посиланнями на наші соціальні мережі.

Конфиденциальность приложения

Разработчик X100 HOLDINGS PUBLIC COMPANY LIMITED указал, что в соответствии с политикой конфиденциальности приложения данные могут обрабатываться так, как описано ниже. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Данные, используе­мые для отслежи­вания информации

Следующие данные могут использоваться для отслеживания информации о пользователе в приложениях и на сайтах, принадлежащих другим компаниям:

  • Идентифика­торы

Связанные с пользова­телем данные

Может вестись сбор следующих данных, которые связаны с личностью пользователя:

  • Геопозиция
  • Контактные данные
  • Идентифика­торы
  • Диагностика

Не связанные с пользова­телем данные

Может вестись сбор следующих данных, которые не связаны с личностью пользователя:

  • Покупки
  • Идентифика­торы
  • Данные об использова­нии

Конфиденциальные данные могут использоваться по-разному в зависимости от вашего возраста, задействованных функций или других факторов. Подробнее

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться

Еда и напитки
Еда и напитки
Еда и напитки
Еда и напитки
Еда и напитки
Еда и напитки