iPhone — zrzuty ekranu

Opis

‘Welcome to AGH UST’ to aplikacja stworzona z myślą o wszystkich zagranicznych studentach i kandydatach na studia w Akademii Górniczo-Hutniczej, której głównym celem jest pomoc w poruszaniu się po kampusie uczelni. Znajdziesz w niej wszystkie niezbędne informacje, w tym godziny otwarcia dziekanatów, lokalizacje budynków AGH (wydziałów, akademików, obiektów sportowych, klubów studenckich, punktów ksero, stołówek i wielu innych) z możliwością wyznaczania tras, wydarzenia i aktualności dotyczące życia studenckiego, a także informacje o Krakowie i jego najciekawszych zakątkach.

Projekt „JOIN US - All Great Stories Begin Here!” jest odpowiedzią na wzrastającą w Uczelni liczbę studentów zagranicznych i konieczność zapewnienia im wsparcia w okresie kształcenia. W ramach projektu powstała aplikacja mobilna „Welcome to AGH UST”, ułatwiająca studentom Akademii Górniczo-Hutniczej poruszanie się po kampusie uczelni. Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej.

Zależy nam, aby studenci postrzegali naszą uczelnię jako bezpieczną i przyjazną młodym ludziom, w której mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania w środowisku międzynarodowym. Liczymy, że studenci zagraniczni staną się ambasadorami Akademii Górniczo-Hutniczej za granicą.

Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland realizowany w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18.

Co nowego

Wersja 1.0.5

Poprawa błędów

Prywatność w aplikacji

Deweloper (AGH University of Science and Technology) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Informacje

Sprzedawca
AGH University of Science and Technology
Wielkość
47.2 MB
Kategoria
Edukacja
Zgodność

Wymaga systemu iOS 10.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski, Angielski

Wiek
4+
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka