well baby 4+

CODEC İLETİŞİM

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil tarafından hazırlanan well baby uygulaması, bebeğinizin gelişimi ile ilgili aklınıza takılan her konu için yanınızda...

well baby uygulaması 6-24 ay arası bebeğinizin gelişimini değerlendiren bir gelişim tarama testi, eğitim programı ve yaş dönemine uygun öneriler içerir.

well baby uygulaması içerisinde, bebeğinizin gelişimi ile ilgili Gelişim Psikoloğu Nilcan Kuleli Sertgil’ e sorular sorabilir ve size özel cevaplar alabilirsiniz.

well baby ile beyin gelişiminin en hızlı ve etkin olduğu dönem olan ilk iki yaş içerisinde bebeğinizin gelişimini yakından takip edebilecek, gelişimi ile ilgili desteğe ihtiyacı olan alanları öğrenebilecek ve yaşına uygun etkinlikleri öğrenebileceksiniz. Bu dönem içerisinde sağlayacağınız yakın takip ve destek bebeğinizin ileri yaşlardaki gelişimini de olumlu destekleyecektir.

well baby uygulamasında sizlere verilen öneriler özenle seçilmiş ve bebeğinizin yaş dönemi ve gelişimsel ihtiyacına göre hazırlanmıştır.

well baby uygulamasında bebeğinizin gelişimi ile ilgili size sorulan sorulara verdiğiniz cevaplar kaydedilmekte, analiz edilmekte ve bebeğinizin yaşına uygun gelişim gösterip göstermediği belirlenmektedir. Bebeğinizin gelişimsel değerlendirmesi ışığında bebeğinize özel gelişimsel tavsiyeler verilmekte ve bebeğinizin gelişimi desteklenmektedir.

well baby uygulaması bebeğinizin gelişimini otomatik olarak takip etmekte ve yeni değerlendirme dönemlerini size hatırlatmaktadır. Bu sayede bebeğinizin gelişimini iki yaşına gelene kadar yakından takip edebilecek ve onu yaşına uygun etkinliklerle destekleyebileceksiniz !

well baby uygulaması ayrıca size bebeğinizin yaşına uygun uyku, beslenme, öğrenme, oyun, motor gelişim gibi alanlarda güncel ve etkin tavsiyeler içerir ve o yaş döneminde sıklıkla sorulan soruların cevaplarını verir.

well baby uygulaması bebeğinize uygun yeni tavsiyeler ve sıklıkla sorulan soruların cevaplarını düzenli olarak sizlere ulaştırır.

well baby uygulaması “ Bebeklik ve Erken Çocukluk Dönemi Sosyal iletişim Alan Gelişim Tarama Testi-SİATT” kullanımına dayanmaktadır. SİATT gelişim testi ve well baby uygulaması Uzman Psikolojik Danışman Nilcan Kuleli Sertgil tarafından geliştirilmiştir. Çocuk doktorları ve gelişim uzmanları tarafından bebeklerin gelişimlerini değerlendirmek ve takip edebilmek amacıyla çocuk gelişimi alanında kullanılmaktadır. SİATT testinin uzmanlara yönelik kapsamlı eğitimleri yapılmaktadır.

What’s New

Version 2.4

Bug fixed and performance improvements.

App Privacy

The developer, CODEC İLETİŞİM, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Mesane Günlüğü
Medical
Uzm.Dr. Osman GÖNÜLAL
Medical
Momsco: Anne Bebek Platformu
Medical
Ultimate Pregnancy Companion
Medical
Nefes21: Kişisel Gelişim
Health & Fitness
iyi yaşa. - Live Well Online
Health & Fitness