iPhone Screenshots

Description

Aplikacja mobilna „West is the best” poprowadzi użytkownika po najpiękniejszych rejonach północno-zachodniej Polski, powstała ona dzięki współpracy dwunastu stowarzyszeń działających na tym terenie. Razem z przewodnikiem możemy bliżej poznać Pobrzeże Szczecińskie, Pojezierze Myśliborskie, Pojezierze Drawskie i Wałeckie, Równinę Pyrzycko-Stargardzką, Pojezierze Dobiegniewskie i Łagowskie, Łużyce Dolne, Lubuski Przełom Odry, Dolinę Środkowej Odry i Dolnego Bobru, Wał Zielonogórski i Kotlinę Kargowską, Dolinę Obry, Pojezierze Poznańskie oraz
Pojezierze Sławskie.

W aplikacji znajdziemy ponad 4000 obiektów podzielonych na kategorie ułatwiające wyszukiwanie. Najciekawszą z nich jest Top Regionu, która prezentuje najważniejsze zabytki i najbardziej atrakcyjne miejsca. Ciekawe są też bajkowe opisy z opowieściami i legendami. Każde z miejsc posiada dane teleadresowe oraz współrzędne, dzięki czemu z łatwością można je zlokalizować na mapie oraz wyznaczyć do nich trasę. Obiekty zostały wzbogacone o panoramy sferyczne oraz nagrania lektora.

Bogatą bazę w mobilnym przewodniku stanowią również trasy, których jest ponad 300. Podzielone m.in. na trasy rowerowe, piesze i kajakowe są doskonałą podpowiedzią w jaki sposób można spędzić czas w tym malowniczym regionie i jakim szlakiem podążać, aby zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Na podstawie wszystkich tras została opracowana sieć szlaków, dzięki czemu z nawigacji można korzystać w trybie offline.

Aplikacja „West is the best” zawiera także około 70 gier terenowych, które w nowoczesny i atrakcyjny sposób przybliżą turystom najciekawsze miejsca północno-zachodniej Polski. Zagadki, z którymi będą mogli zmierzyć się użytkownicy aplikacji, zostały ułożone w taki sposób, aby zaciekawić treścią i w sposób interesujący zaprezentować opisywany obiekt. Znajdziemy tu m.in. zagadki tekstowe, quizzy i puzzle. Ich różnorodność sprawia, że każda gra jest inna i nie mniej intrygująca. Ciekawą opcją jest także geocaching, którego miłośnicy mogą znaleźć w aplikacji informacje na temat skrytek i ich lokalizacji.

Mobilny przewodnik został przygotowany w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej. Tłumaczone są nie tylko treści tekstowe, ale również nagrania audioprzewodnika.

What’s New

Version 1.1.1

Bugfixes

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
65.2 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, German, Polish

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like