West Is The Best 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikacja mobilna „West is the best” poprowadzi użytkownika po najpiękniejszych rejonach północno-zachodniej Polski, powstała ona dzięki współpracy dwunastu stowarzyszeń działających na tym terenie. Razem z przewodnikiem możemy bliżej poznać Pobrzeże Szczecińskie, Pojezierze Myśliborskie, Pojezierze Drawskie i Wałeckie, Równinę Pyrzycko-Stargardzką, Pojezierze Dobiegniewskie i Łagowskie, Łużyce Dolne, Lubuski Przełom Odry, Dolinę Środkowej Odry i Dolnego Bobru, Wał Zielonogórski i Kotlinę Kargowską, Dolinę Obry, Pojezierze Poznańskie oraz
Pojezierze Sławskie.

W aplikacji znajdziemy ponad 4000 obiektów podzielonych na kategorie ułatwiające wyszukiwanie. Najciekawszą z nich jest Top Regionu, która prezentuje najważniejsze zabytki i najbardziej atrakcyjne miejsca. Ciekawe są też bajkowe opisy z opowieściami i legendami. Każde z miejsc posiada dane teleadresowe oraz współrzędne, dzięki czemu z łatwością można je zlokalizować na mapie oraz wyznaczyć do nich trasę. Obiekty zostały wzbogacone o panoramy sferyczne oraz nagrania lektora.

Bogatą bazę w mobilnym przewodniku stanowią również trasy, których jest ponad 300. Podzielone m.in. na trasy rowerowe, piesze i kajakowe są doskonałą podpowiedzią w jaki sposób można spędzić czas w tym malowniczym regionie i jakim szlakiem podążać, aby zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Na podstawie wszystkich tras została opracowana sieć szlaków, dzięki czemu z nawigacji można korzystać w trybie offline.

Aplikacja „West is the best” zawiera także około 70 gier terenowych, które w nowoczesny i atrakcyjny sposób przybliżą turystom najciekawsze miejsca północno-zachodniej Polski. Zagadki, z którymi będą mogli zmierzyć się użytkownicy aplikacji, zostały ułożone w taki sposób, aby zaciekawić treścią i w sposób interesujący zaprezentować opisywany obiekt. Znajdziemy tu m.in. zagadki tekstowe, quizzy i puzzle. Ich różnorodność sprawia, że każda gra jest inna i nie mniej intrygująca. Ciekawą opcją jest także geocaching, którego miłośnicy mogą znaleźć w aplikacji informacje na temat skrytek i ich lokalizacji.

Mobilny przewodnik został przygotowany w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej. Tłumaczone są nie tylko treści tekstowe, ale również nagrania audioprzewodnika.

What’s New

Version 1.1.1

Bugfixes

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Traseo. Szlaki, trasy, mapy
Travel
Galeria Krakowska
Lifestyle
Polskie Trasy
Travel
Tourist routes of Małopolska
Travel
Częstochowa
Travel
Od Bałtyku po Kaszuby
Travel

You Might Also Like

Trasy Turystyczne Dopiewo
Travel
Szlak Karola Wojtyły
Travel
MAM Gniezno
Travel
Time Machine
Travel
Veluwe Deelfiets
Travel
The West Pomerania
Travel