Snímky obrazovky iPhonu

Popis

Víno přesně pro vás. Marko Jelič dodává vína do michelinských restaurací i malých barů a teď i vám domů. Zavolejte a společně vyberete přírodní víno od jednoho z evropských vinařů.

JAK OBJEDNÁVKA PŘES WINECALL FUNGUJE?

Kdykoliv mezi 8-17 Markovi zavoláte. Společně přes videohovor proberete na co máte chuť a vyberete některé ze stovek přírodních vín, které má Marko ve sklepě. Objednat si můžete jednu láhev, ale i několik kartónů.

Potom si domluvíte čas i místo doručení. Vyzvednout si ho můžete v pražské Bokovce nebo jej dovezeme kamkoliv po celé ČR do tří dnů od objednávky.

Platíte kartou přímo přes aplikaci. Žádná dobírka nebo hotovost. Jeden klik a víno míří k vám.

KDO JE MARKO JELIČ?

Marko má víno v DNA. Jeho rodina vlastní nejlepší srbské vinice a on sám vystudoval vinařství na univerzitě v italském Udine. Pětatřicetiletý nadšenec do naturálních vín dnes žije na Mělníce, odkud dodává vína do michelinských restaurací i malých barů po celém světě. Pod přezdívkou Winegeek si vybudoval pověst experta na naturální vína.

JAKÁ VÍNA MÁME V NABÍDCE?

Kromě mnoha klasických vín z ČR, Německa, Rakouska, Francie, Itálie, Slovinska, Slovenska a Srbska máme i velkou selekci oranžových vín. Vybíráme vinaře, kteří dokáží tvořit špičková přírodní vína tradiční cestou a s minimem chemie.

CO JSOU NATURÁLNÍ VÍNA?

„Při jejich výrobě jde o to, co nejmíň pokazit potenciál přírody, využít možností samotného hroznu bez chemického make-upu. Vinice by měla být v biorežimu. U přírodních vín od fáze hroznu není třeba přidávat vůbec žádná aditiva kromě trošky oxidu siřičitého,“ popsal hlavní charakteristiky Marko Jelič pro magazín Forbes.

Novinky

Verze 1.1.5

Vylepšené přijmutí hovoru

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář manGoweb, s.r.o nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit