Screenshots

Description

Smarteca navazuje na aplikaci WK eReader. Jedná se o aplikaci na čtení e-knih společnosti Wolters Kluwer, a. s. Smarteca je aplikace speciálně vytvořená pro práci s odbornou literaturou. Aplikace je propojená s e-shopem Wolters Kluwer. E-kniha se po zakoupení automaticky nahraje na uživatelský účet přístupný v prostředí čtečky po zadání přihlašovacích údajů, které si vytvořil nakupující v eShopu. Po stažení je možné číst bez on-line připojení a s textem e-knihy dále pracovat: barevně zvýrazňovat text, vytvářet poznámky, záložky. Vyhledávání je možné jak v textu knihy, tak i ve vlastních poznámkách a zvýraznění textu.

Do aplikace si můžete zakoupit:
• Komentáře k právním předpisům
• Učebnice, přehledy judikatury, monografie.
• Ostatní publikace z oblasti práva, daní, účetnictví, ekonomiky a financí, školství, bezpečnosti a hygieny práce a dalších oblastí.Nabídka publikací bude postupně rozšiřována.

Minimální technické požadavky jsou iPad 4 a vyšší, iPad mini 2 a vyšší a iPhone 6 a vyšší.

What’s New

Version 6.0.0

Aplikace WK eReader se stala Smartecou. Oproti původní aplikaci přináší lepši organizaci vlastních poznámek a zvýraznění a jejich možnost třídění ve vlastních složkách. Aplikace je podporována od iOS 9.0 a výše.

Information

Seller
Wolters Kluwer CR, a.s.
Size
4.3 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 Wolters Kluwer, a. s.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like