Smarteca CZ 4+

Wolters Kluwer ČR, a.s.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Smarteca navazuje na aplikaci WK eReader. Jedná se o aplikaci na čtení e-knih společnosti Wolters Kluwer, a. s. Smarteca je aplikace speciálně vytvořená pro práci s odbornou literaturou. Aplikace je propojená s e-shopem Wolters Kluwer. E-kniha se po zakoupení automaticky nahraje na uživatelský účet přístupný v prostředí čtečky po zadání přihlašovacích údajů, které si vytvořil nakupující v eShopu. Po stažení je možné číst bez on-line připojení a s textem e-knihy dále pracovat: barevně zvýrazňovat text, vytvářet poznámky, záložky. Vyhledávání je možné jak v textu knihy, tak i ve vlastních poznámkách a zvýraznění textu.

Do aplikace si můžete zakoupit:
• Komentáře k právním předpisům
• Učebnice, přehledy judikatury, monografie.
• Ostatní publikace z oblasti práva, daní, účetnictví, ekonomiky a financí, školství, bezpečnosti a hygieny práce a dalších oblastí.Nabídka publikací bude postupně rozšiřována.

Minimální technické požadavky jsou iPad 4 a vyšší, iPad mini 2 a vyšší a iPhone 6 a vyšší.

What’s New

Version 6.0.0

Aplikace WK eReader se stala Smartecou. Oproti původní aplikaci přináší lepši organizaci vlastních poznámek a zvýraznění a jejich možnost třídění ve vlastních složkách. Aplikace je podporována od iOS 9.0 a výše.

App Privacy

The developer, Wolters Kluwer ČR, a.s., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Education
Education
Reference
Education
Education
Education