Zrzuty ekranu

Opis

Woblink to tysiące ebooków, audiobooków i książek, do których dostęp masz na wyciągnięcie ręki! Czytaj i słuchaj tak jak lubisz! Woblink - czytanie zdarza się wszędzie!

Dzięki aplikacji Woblink:
- uzyskujesz dostęp do swojej wirtualnej półki, z poziomu której możesz czytać ebooki oraz słuchać audiobooków, jak chcesz i kiedy chcesz, także w trybie offline,
- możesz wziąć udział w akcji Czytaj PL - największej akcji czytelniczej w Polsce! 12 bestsellerów do czytania i słuchania zupełnie za darmo!
- otrzymasz dostęp do ponad 1200 darmowych ebooków
- łatwo i szybko znajdziesz ebooka, audiobooka, czy książkę papierową,
- a jeśli nie jesteś pewny czego szukasz – znajdziesz mnóstwo rekomendacji i podpowiedzi oraz przejrzysty katalog,
- już nigdy nie zgubisz tego, co wpadło Ci w oko, możesz zapisać interesujące Cię książki na liście „Chcę przeczytać”, i korzystać z nich w serwisie Woblink.com
- za każde wydane w Woblink.com 10 zł otrzymujesz 10 zł, które możesz wykorzystać na kolejne zakupy! Pokochasz nasz program lojalnościowy BUMERANG
- korzystasz z wyjątkowych promocji na nowości i bestsellery

Czytasz i słuchasz tak, jak lubisz!
- możesz dostosować czytnik ebooków do swoich preferencji (m.in. zmienić ustawienia jasności, rodzaj i wielkość fontu, marginesów czy kolor wyświetlacza),
- Ty decydujesz czy słuchasz audiobooków będąc online (w trybie streaming) czy offline (pobierając audiobooka na urządzenie). Dostosuj tempo słuchania, ustaw drzemkę, dodawaj zakładki.
- możesz dodawać zakładki, aby nie umknął Ci już żaden inspirujący cytat,
- już nigdy nie zgubisz postępu czytania / słuchania! Woblink zapisuje Twoje postępy i nawet jeżeli zmienisz urządzenie, wszystkie one zostaną odtworzone
- oznacz pozycje, które już przeczytałeś! Dzięki temu nie tylko uporządkujesz swoją biblioteczkę, ale zobaczysz też jaki z Ciebie pożeracz / pożeraczka książek!

Jeśli masz pomysł, w jakim kierunku powinniśmy rozwijać aplikację lub chcesz zgłosić nam błąd, prosimy o kontakt. Znajdziesz go w ustawieniach aplikacji.

Co nowego

Wersja 5.0.16

W ślad za Waszymi opiniami poprawiliśmy obsługę czytnika ebooków.
Dodaliśmy szereg poprawek stabilizujących działanie aplikacji
Wkrótce kolejne poprawki dotyczace audiobooków.

Oceny i recenzje

1,3 z 5
Ocen: 3

Ocen: 3

acgusia ,

Kindle

Zakupione eBook nie odtwarzają siw automatycznie na kindle. Wszystkie dane są podane i na amazon i na stronie i ciagle się nie pojawiają książki.

Kubau ,

Ogólnie Syto

Ale musicie trochę żeczy poprawić.

MRRRex ,

Needs Work/ Potrzebuje Dopracowania

Trzeba się zarejestrować żeby zobaczyć selekcje która jest mała, nie mogłem szukać książek bo cały czas dostawałem wiadomości o błędzie w szukaniu. Niewiem jakie są ceny, ale jestem użytkownikiem Kindle gdzie selekcja jest ogromna a ceny książek są tańsze od wydań papierowych. Pomysł jest dobry bo dużo ludzi czyta ale musi być dopracowany.

Prywatność w aplikacji

Deweloper (Wydawnictwo Otwarte) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Diagnostics

Zasady ochrony prywatności mogą się różnić, np. w zależności od używanych funkcji lub Twojego wieku. Więcej informacji

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka

Books
Books
Books
Books
Books
Books