Ekran Görüntüleri

Açıklama

Kelime aramayı sever misin? Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan Kelime Bul - Ermenice oyununu, zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceksiniz.

Kelime aramayı sever misin? Bu kelime bulma oyunu sizi çok eğlendirecek. Kelime Bul - Ermenice oyununu oynamak çok basit, ermenice kelimeler öğrenirken hem eğlenecek hem de zihinsel aktivitenizi geliştireceksiniz. Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan Kelime Bul - Ermenice oyununu, zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceksiniz. Farklı zorluk seviyeleri ile herkes için ilgi çekici bir oyun deneyimi.

Kolay:
Küçük çocuklar için mükemmel. Pano 7x5, bu yüzden kelimeleri bulmak ve bulmacayı çözmek çok kolay.

Orta:
Pano 11x8 inşa edilmiştir. Oyunda yükseldikçe, seviye sondan çok daha zor ve zorlu hale gelir.

Zor:
Pano 16x12 ve her oyun daha zor. Bu seviye, beyinlerini klasik bir bulmaca oyunuyla test etmek ve eğitmek isteyen oyuncular için hazırlanmıştır.

Çok Zor:
Bu seviye sadece en cesurlar oynayabilir!

Kelime Bul - Ermenice uygulaması her yaş için klasik bir zihinsel oyundur.

Gizli kelimeleri bulun! Her yaş için 4 zorluk seviyesi - çocuklar için yetişkinler için.

Asla başka bir kelime arama oyunu oynamak istemeyeceksin! Her oynadığınızda, yeni, rastgele bir puzzle oyunu yaratan jeneratör sistemimiz sayesinde yeni bir deneyim. Yani, asla sıkılmayacaksın!

Kelime arama panoları birçok temel konuyla oluşturulmuştur: yiyecekler, hayvanlar, şehirler, ülkeler, ulaşım, ev, renkler, spor… Eğlence dolu yüzlerce bulmaca çözmek için hazır mısınız?

Size sağladığımız, görüşlerinizi paylaştığımız, geri bildirimlerimizi temel alarak geliştirebilmemiz çok önemlidir. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa lütfen sitemizden veya sosyal medyadaki profillerimizden bize ulaşın:

Yenilikler

Sürüm 1.0.1

bazı hatalar düzeltildi.
yeni bölümler eklendi.

Uygulama Gizliliği

Alex KILLIOGLU adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz