Screenshots

Description

Tylko u nas masz aplikację na telefon pracownika terenowego i mobilnego która monitoruje jego lokalizację GPS w czasie rzeczywistym i zapisuje przebytą trasę oraz rejestruje dokładny czas pracy.

--- Korzyści z elektronicznej rejestracji czasu pracy ---

Zastąpisz lokalizator GPS w samochodzie pracownika
Już nie musisz kupować i opłacać co miesiąc drogich urządzeń lub systemów GPS do monitoringu pozycji pojazdów służbowych. Teraz wystarczy nasza aplikacja w telefonie pracownika.

Zawsze wiesz gdzie jest Twój pracownik
Funkcja Monitoringu GPS lokalizacji pracownika w czasie rzeczywistym pokaże Ci dokładnie gdzie obecnie znajduje się pracownik, czy idzie, biegnie, jedzie na skuterze, rowerem lub samochodem i z jaką prędkością.

--- Najważniejsze funkcje monitoringu GPS i czasu pracy ---

Rejestracja czasu pracy
Telefon Twojego pracownika zamieni się w elektroniczną listę obecności. Dzięki czemu możesz zrezygnować z zakupu drogich urządzeń do rejestracji czasu pracy i tworzenia infrastruktury sieciowej wewnątrz firmy.

Monitoring GPS i zapis trasy przejazdu pracowników
Aplikacja w telefonie pracownika wykorzystuje wbudowany moduł GPS i połączenie z internetem do ciągłego przesyłania bieżącej lokalizacji pracownika do panelu administratora. Działa jak lokalizator GPS w samochodzie.

Elektroniczne wnioski urlopowe
Pracownik łatwo składa prosto z aplikacji wniosek o urlop. Dodatkowo widzi ile pozostało mu dni wolnych w tym roku do wykorzystania. Po złożeniu wniosku Ty dostajesz powiadomienie i jednym kliknięciem akceptujesz lub odrzucasz wniosek.

Historia obecności i czasu pracy
Pracownik w każdej chwili może sprawdzić w aplikacji swoje obecności i czas pracy.

Proste i szybkie raporty kadrowo-płacowe na jedno kliknięcie
Zapomnij o żmudnym podliczaniu godzin pracy swoich pracowników na koniec miesiąca. Teraz cała operacja zajmie Ci mniej niż minutę i otrzymasz gotową do wydruku listę płac.

--- Elektroniczna lista obecności dla wszystkich pracowników ---

Dzięki aplikacjom możesz rejestrować czas pracy wszystkich swoich pracowników niezależnie od wykonywanej przez nich pracy.

Pracownicy stacjonarni
Pracownicy którzy pracują np. w biurze mogą używać aplikacji Moniti Personal na swoim telefonie lub komputerze. Jeżeli masz pracowników którzy podczas pracy nie mają dostępu do telefonu lub komputera, użyj wtedy aplikacji Moniti Terminal RCP którą zainstalujesz na tablecie i zastąpisz nią papierową listę obecności w swojej firmie.

Pracownicy terenowi
Dla pracowników którzy pracują poza siedzibą firmy i mają dostęp do telefonu lub tabletu z modułem GPS i dostępem do internetu. Idealnie sprawdzi się np. dla:
- kierowców
- serwisantów
- przedstawicieli handlowych
- instalatorów
- ekip budowlanych
Będziesz znał ich pozycję i w razie nowych zadań będziesz je w stanie szybko przypisać do odpowiedniej osoby bazując na jej aktualnym położeniu.

Pracownicy zdalni
Jeżeli masz pracowników pracujących zdalnie np. z domu wtedy mogą używać aplikacji Montiti Personal jako aplikacji w swoim telefonie lub poprzez przeglądarkę komputerową.

What’s New

Version 2.5.5

Usprawnienia aplikacji

App Privacy

The developer, Tres Comas sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like