Screenshots

Description

WorkGuard to innowacyjne narzędzie do rejestracji i ewidencji czasu pracy w Twojej firmie. Łączy w sobie wszechstronność analizy danych i wygodę użytkowania.

Każde urządzenie mobilne z dostępem do Internetu może stać się rejestratorem czasu pracy. Wystarczy tylko pobrać aplikację WorkGuard RCP i założyć konto w systemie, by podnieść efektywność w swojej firmie.

Panel administracyjny jest dostępny pod adresem admin.workguard.app

WorkGuard jest przyjazny

System może identyfikować pracowników na wiele sposobów, w tym poprzez kody QR, numer PIN, specjalny brelok / kartę NFC lub numer telefonu. To o wiele wygodniejsze niż standardowe rozwiązanie w postaci łatwej do zgubienia karty lub wpisywania się do książki. Aplikacja podpowiada także pracownikowi status zdarzenia (wejście/wyjście) oraz ostrzega o potencjalnych błędach.

WorkGuard nie daje się oszukać

Każde wejście/wyjście jest precyzyjnie rejestrowane. Miejsce zdarzenia jest dokładnie lokalizowane, a czas – precyzyjnie określany. Każde wydarzenie w systemie jest dodatkowo potwierdzane zdjęciem pracownika, co zapobiega odbijaniu się „za kolegę”. Dane są na bieżąco zgrywane do chmury, co zapobiega manipulacjom czy wykasowaniu.

WorkGuard gwarantuje płynność pracy

WorkGuard potrafi na bieżąco przesyłać do wyznaczonych osób informacje o odnotowanych nieprawidłowościach. Generowane przez system raporty, dotyczące czasu pracy są przejrzyste i dokładne, oszczędzając wielu godzin pracy działowi HR. Automatyzacja raportów pozwala optymalizować wydajność procesów wewnętrznych firmy.

WorkGuard daje pewność działania

WorkGuard przetwarza dane online, ale brak Internetu nie przerywa jego pracy (transfer danych zostanie wznowiony od miejsca, gdzie połączenie zostało utracone). Osobom postronnym nie uda się także go wyłączyć czy skonfigurować na nowo.

WorkGuard jest dostosowany do RODO

WorkGuard przetwarza dane osobowe w sposób przejrzysty i bezpieczny, w pełni zgodny z literą RODO. Możliwe jest także dostosowanie go do bardziej szczegółowych postanowień i wymagań Inspektora Danych Osobowych w firmie. Dzięki przechowywaniu danych w chmurze, dane są o wiele lepiej chronione, niż w większości firm, stosujących podstawowy poziom zabezpieczeń.

Z WorkGuard zaoszczędzisz

Zapłacisz tylko za prawdziwy czas pracy Twoich pracowników.
Skrócisz o 95% czas potrzebny na wygenerowanie okresowych raportów kadrowo-płacowych.

Przekonaj się, jak wiele zyskasz, decydując się na instalację WorkGuard w swojej firmie! Poznaj wszystkie zalety systemu w realiach funkcjonowania swojej firmy.

What’s New

Version 1.1.7

Poprawiono wskazówki dotyczące konfiguracji wewnątrz aplikacji

Information

Seller
Dawid Kowalski
Size
80.8 MB
Category
Productivity
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2019 WorkGuard
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer