iPhone Screenshots

Description

Aplikacja dostarcza kandydatom na studia wszystkich użytecznych informacji dotyczących realizowanych na Wydziale programów studiów, renomowanego Uniwersytetu Wrocławskiego, tętniącego życiem Wrocławia oraz ekscytującego życia studenckiego. Aplikacja zawiera sześć funkcjonalności:
1) Kierunki - kompleksowa informacja na temat realizowanych na Wydziale kierunków studiów, tj. Prawa, Administracji (I i II stopień), Ekonomii (I i II stopień) i Kryminologii (I stopień). Poznaj najważniejsze fakty o każdym kierunku, w tym szczegółowe programy studiów, biogramy wykładowców, przedmioty, perspektywy kariery zawodowej itp.
2) Wiadomości - posty i filmiki przedstawiające najważniejsze z perspektywy studenta wydarzenia na Wydziale (konferencje naukowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy studenckie, działalność kół naukowych). Nasz Wydział stara się, by życie studenckie nie sprowadzało się tylko do udziału w zajęciach i zdawania egzaminów.
3) Vademecum kandydata - najważniejsze informacje praktyczne z punktu widzenia Kandydata na studia na Uniwersytecie Wrocławskim.
4) Informator wydziałowy - szczegółowy opis Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, wraz z informacjami o Wrocławiu.
5) Wirtualny spacer - zobacz na własne oczy, jak wygląda Wydział: przejdź się korytarzami, poczuj uniwersytecką atmosferę, poznaj infrastrukturę. Filmik sprawi, że poczujesz się, jakbyś był już naszym Studentem!
6) Rekrutacja - informacje o procesie rekrutacji plus dane kontaktowe - gdybyś miał jakiekolwiek pytania - koordynatorów poszczególnych kierunków studiów.
Dowiedz się o nas więcej! Mamy nadzieję, że zdecydujesz się dołączyć do naszej akademickiej wspólnoty

Information

Seller
Dawid Pecikiewicz
Size
10.8 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Uniwersytet Wrocławski
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like