Wrota Regionu 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikacja mobilna "Wrota Regionu" powstała w ramach współpracy trzech Lokalnych Grup Działania: Lider A4, Gromnik oraz Ślężanie. W aplikacji znaleźć można informacje o obiektach gastronomicznych, noclegach, miejscach ciekawych przyrodniczo czy też obiektach sportowo-rekreacyjnych. Każdy obiekt posiada zdjęcie, opis, dane teleadresowe oraz współrzędne geograficzne, dzięki którym z łatwością można go zlokalizować na mapie. Korzystając z aplikacji, możliwe jest również wyznaczenie trasy do danego obiektu, dzięki zastosowaniu technologii GPS.

Mobilny przewodnik prezentuje również kilkadziesiąt tras tematycznych i propozycji wycieczek, których przemierzenie pozwala zapoznać się z okolicami. Do użytkownika należy wybór, czy zamierza zwiedzić pobliskie zamki i pałace, kościoły, kamieniołomy, czy też wybiera trasę typowo przyrodniczą – szlakiem parków lub dolin rzecznych. Każda trasa zawiera plik .gpx, dzięki któremu użytkownik ma podgląd całego jej przebiegu i może sprawdzić, jakie obiekty się na niej znajdują. Sporym ułatwieniem dla turysty jest interaktywna sieć szlaków, która pozwala na wyznaczenie trasy z punktu A do B, z uwzględnieniem konkretnych wytycznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może swobodnie przemieszać się po regionie, poznając jeszcze więcej jego walorów.

Propozycją aktywnego zwiedzania są także gry terenowe, w których edukacja łączy się z zabawą i odkrywaniem nowych lokalizacji pełnych zagadek. Aplikacja zawiera kilkadziesiąt gier prowadzących użytkownika po zabytkach i atrakcjach przyrodniczych regionu, zahaczając również o historię i tradycje okolic. Wędrując od punktu do punktu gracz rozwiązuje zagadki, które przybliżają go do odkrycia końcowego hasła i zdobycia wirtualnego dyplomu.

Mobilny przewodnik promuje także najciekawsze wydarzenia z regionu i produkty lokalne: miody, wędliny i tradycyjne pieczywo. Zwiedzanie ułatwia także planer, do którego dodać można interesujące nas trasy, wydarzenia i obiekty, o których chcemy pamiętać w przyszłości.

Aplikacja zawierają treści w języku polskim i angielskim, działa w trybie offline (połączenie z internetem jest potrzebne jedynie do przeprowadzenia aktualizacji).Operacja Współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Oś 4 LEADER, działanie: Wdrażanie Projektów Współpracy.

What’s New

Version 2.1

Dodano mapę gier terenowych

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Traseo. Szlaki, trasy, mapy
Travel
Galeria Krakowska
Lifestyle
Polskie Trasy
Travel
Tourist routes of Małopolska
Travel
Częstochowa
Travel
Kasprowy Wierch - PKL
Travel

You Might Also Like

English to Tamil Translator
Travel
TruckParkingApp
Navigation
Departures Poznań
Navigation
KD Go!
Travel
Kraków Airport
Travel
Nawigacja Play
Navigation