iPhone Screenshots

Description

Sadece XO Club ailesine katılarak sen de birbirleriyle tanışan, sohbet eden ve hatta buluşan insanlar arasına dahil olabilirsin :)

Yapman gereken şey sadece XO Club indirip anasayfanda görünen kişilere ‘’Merhaba’’ diyerek sohbete başlamak ya da onlardan gelen ‘’İlk Merhaba’’ya cevap vermek olacak. İşte tam olarak bu kadar basit.

XO Club, sana çevrendeki insanlarla elit ve güvenli koşullarda tanışma, sohbet etme ve yalnızca sen de istersen buluşma imkanı sağlıyor.

Burada yalnızca sen varsın ve hiçbir sosyal medya hesabınla bağlantı kurmak zorunda değilsin :) Ayrıca kişisel verilerinin de güvende olduğundan emin olabilirsin.

Sadece ve sadece dakikalar içinde en yakınındakilerle sohbete başlayıp belki de kalıcı arkadaşlıkların kurulacağı yerdesin!!

Dilediğin kişi ile iletişime geçebilir ve istemediğin anda engelleyip tamamen gizlilik içerisinde ve sorunsuzca XO Club kullanmaya devam edebilirsin.

Yüzlerce üyemiz seninle tanışmak için burada bekliyor. XO Club’da kendi profilini yaratabilir, kendi dünyanı oluşturabilir ve yalnızca istediğin kişilerle konuşabilirsin.

Gitmeni hiç istemeyiz ama eğer gitmek istersen de hesabını tamamen ve koşulsuz şekilde silebilir ve bizi tamamen unutabilirsin. Bu sürede sana dair herhangi bir bilginin de saklanmayacağından emin olabilirsin.

Biz XO Club ailesiyiz ve heyecanla seni bekliyoruz :)

XO Club Aylık üyelikleri, satın alındığı an başlar ve her ay üyelik bitimine 24 saat kala aynı fiyat üzerinden yenilenir, iTunes hesabınız üzerinden ücretlendirilirsiniz. Aylık yenilemeyi iTunes hesabınız üzerinden kapatabilirsiniz. Aylık VIP üyeliğiniz aktifken Hayat Boyu VIP üyelik alırsanız, Aylık VIP üyeliğiniz kendiliğinden bozulmaz. iTunes hesabınıza bağlanıp Aylık VIP üyeliğinizi iptal ettirmeniz gereklidir. Koşullar için: https://pastebin.com/raw/NfM0HskQ

Information

Seller
Ahmet Simsek
Size
49.7 MB
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
17+
Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. XO Club Aylık VIP Kullanıcı $49.99
  2. XO Club VIP Kullanıcı $74.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like