Xuma Village 4+

Positive A Digital Approach

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Xuma Village – Yalıkavak

Kaliteli yaşam biçimi markası XUMA VILLAGE, benimsediği dört ana felsefesi ile birlikte mimari olarak da canlandı, tazelendi... Fiziksel eklentileri dışında, daha doğaya dönük, daha açık, daha net ve hatta daha da rahat ve dingin...

DOĞAL BİTKİ ÖRTÜSÜNÜ KORUYUP, YEŞİLİ SEVMEK. DOĞADA OLMAK.
24 dönümlük bahçesinde, doğaya karşı her zaman saygılı olma duyarlılığını gösterip, doğal malzemeler kullanarak sadeliği ön planda tutar. Prensip olarak, eskilerden yenilik yaratır. Gösterişten öte, samimiyete ve güzel ruh haline önem verir. Medeni şekilde hizmet verme kavramına misafirlerini davet eder.

GASTRONOMİ. SAĞLIKLI BESLENMEK. BİLİNÇLİ YAŞAMI BENİMSEMEK
Herşey kendini sevmekle başlar. Bulunduğun yöreye ait ürünler ile taze ve ile sağlıklı lezzetler yarat. Bu felsefeyi mutfağına yansıtarak günlük hazırlanan sağlıklı lezzetler sunar.

BİLİNÇ VE FARKINDALIK. WELLNESS CENTER. KENDİNİ SEVMEK, ÖNEMSEMEK.
Sağlıklı olmaya ve güzel yaşamaya önem vermek, kendine iyi bakmakla başlar. MÜZiK. DANS ETMEK. EĞLENMEK. Festivalleri takip edip, katılmak. Modern elektronik dans müziği altyapılı kışkırtıcı, kıpır kıpır, dinamik ritmlerle dans etmek.

Bütün bunların tamamı bir yaşam biçimini anlatır. Bu köy, bu yaşam biçimine sahip kişilerin buluşma noktasıdır. Modern sanat festivali ile sanat ve tasarımı, ev sahipliğini yaptığı birçok önemli festival ile müzik ve doğayı buluşturan Xuma Village mobil uygulamasını sunarız.

Tüm harcamalarınız tek bir yerde, o da cebinizde ve sizin kontrolünüzde
Xuma tarafından düzenlenen etkinliklerde en mükemmel deneyimi yaşayabilmeniz için uygulamamızda bilet alımı ve hızlı ödeme yöntemi sizleri bekliyor. Nasıl mı?

Uygulamayı ücretsiz indirip, cep telefonunuza gelen onay kodunu doğruladığınızda ücretsiz üye olabilirsiniz.
İstediğiniz kredi kartınız ile cüzdanınıza online para yüklersiniz.
Alışverişlerinizde uygulama tarafından size özel yaratılan kare kodu kasada satıcıya gösterip; hiç sıra beklemeden hızlı ödemenin keyfini çıkartırsınız.
Ödemelerinizi cüzdan bölümünden takip edip, istediğiniz an bakiye geçmişinizi görüntülersiniz.

Xuma’da zaman kazandıran “hızlı öde & geç” sistemini hemen ücretsiz indirerek siz de tüm etkinliklerimizde ortak şekilde çalışan cüzdanınızın keyfini doyasıya çıkartın.

Aynı zamanda etkinlikler, beach hizmetleri, rezervasyon ve etkinlik biletleri hakkında tüm detaylı bilgileri, etkinlik içeriklerini görüntüleyebilirsiniz. Etkinlikler boyunca tüm haberler anlık olarak cebinize gelir.

İyi eğlenceler!

App Privacy

The developer, Positive A Digital Approach, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

LifePark
Entertainment
URU Etkinlik
Entertainment
Shake It
Entertainment
Dream On
Entertainment
Wonder Village
Entertainment
WELL WORKS
Entertainment

You Might Also Like

FalveFal - Gerçek Falcılar
Entertainment
Zorlu World Mobil
Entertainment
Biletinial
Entertainment
Faloglan - Fortune Teller
Entertainment
Mobilet
Entertainment
Cineverse
Entertainment