iPad Screenshots

Description

2000 yılından beri yayın hayatında olan XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan dergisi, disiplinler arası bir yaklaşımla tasarım süreçlerine odaklanan içeriğiyle mimar, kent plancısı, peyzaj mimarı, iç mimar ve tasarımcılara hitap etmesinin yanı sıra bu alanlara ilgi duyanlar tarafından da takip edilmektedir.

XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan dergisi, güncel mimarlık ve tasarım konularını eleştirel bir şekilde gündeme taşımayı amaçlayan genç bir yayın. Güncel, dosya, proje ve sektör bölümleriyle Türkiye ağırlıklı olmak üzere mimarlık ve tasarım alanlarındaki yenilikleri okurlarına aktarıyor. Güncel bölümde henüz inşa aşamasında olan projelerden etkinlik haberlerine ve sergi değerlendirmelerine uzanan konular ile köşe yazarlarımızın görüşleri yer alıyor. Dosya, belirli bir konunun, uzmanlarca tartışıldığı bir sohbetin yayınlaştırılmasıyla hayat buluyor. Proje bölümünde kentsel tasarımdan peyzaj mimarlığına, yapıdan iç mekan tasarımına ve ürün tasarımına uzanan disiplinler arası bir ölçekte güncel projeler yer alıyor. Sektör bölümüyse yapı malzemeleri alanındaki güncel haberler, malzemelerin uygulama süreçleri ve tematik referans proje dosyası okurlarımızla yapı malzemesi firmaları arasındaki ilişkiyi kuruyor.

XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan dergisinin mobil versiyonu olan bu uygulama basılıdaki tüm özelliklerin yanı sıra daha fazla görsel ve video olanaklarıyla zenginleştirilmiş bir içerik sunuyor. i-am istanbul ekibi tarafından tasarlanan görsel arayüzü ve kullanıcı deneyimi ile dergiyi kolaylıkla okur, konular arasında hızlı ve net geçişlerle rahat bir okuma deneyimi yaşarsınız.

What’s New

Version 2.2.4

Ufak hata düzeltmeleri

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
PUNA YAYINCILIK LTD STI
Size
21.3 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPad.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Puna Yayıncılık Ltd Şti
Price
Free
In-App Purchases
  1. XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan Dergisi Free
  2. XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan Dergisi Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like