Screenshots

Description

Yapı Kredi Leasing artık mobil uygulama olarak hizmet vermeye başladı! Tüm müşterilerimiz tek uygulama ile istedikleri her yerden leasing işlemlerini görüntüleyebilir, 2. El platformunda yer alan ürünlere teklif verip, satış sürecine katılabilir!

Yapı Kredi Leasing Mobil’de, ödeme planları, faturalar gibi  sözleşmelerinize ait  bilgilerinizi tüm detaylarıyla hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Vergi ödemeleriniz için BA/BS mutabakatlarınızı alabilir, yeni işlemlerinizin hangi değerlendirme aşamasında olduğunu takip edebilirsiniz. Ayrıca o  ay ödenmesi gereken tutarları ve gecikmiş bakiyelerinizi bildirimlerimden görüntüleyebilir, tüm kalan borcunuza işlem yaptığınız döviz tipi bazında ulaşabilirsiniz. Birden fazla firmanın temsilcisi  olan kullanıcılardansanız, tekrar giriş yapmadan firmalar arasında geçiş sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Leasing 2. El  , satılık iş makineleri ,araçlar ve farklı sektörlere hitap eden makine ve ekipmanlar için teklif toplama işlemlerinin yapıldığı , online teklif ve ilan takip platformudur.
Sitemizde bulunan geniş  ürün kategorileri altında farklı sektörlere hitap eden 2.el ürünlerimize erişebilir, yayında olan ilanlarımıza göz atabilir, ilgilendiğiniz ürün kategorilerini favorilerinize ekleyebilir ve platform  üzerinden ileteceğiniz teklifler ile satış süreçlerine katılabilirsiniz.

Mevcut durumda cep telefonu ya da bilgisayarınızın tarayıcısı üzerinden ulaşarak ilanları takip ettiğiniz ve tekliflerinizi ilettiğiniz platformumuza , kişiselleştirilen ve kendi hesabınız üzerinden teklif verdiğiniz ilanlarıda takip edebileceğiniz , ve depolarımızda makinelere göz atarken , makinelerin üzerinden bulunan kare kodlar vasıtasıyla en hızlı şekilde ilanlara ulaşabileceğiniz yeni interaktif araçlar da bu uygulamada bulunmaktadır.

Yapı Kredi Leasing’e VKN/TCKN / Yabancı Müşteri No, e-mail ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Yeni kullanıcı menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz.
Uygulamalarımızı sizlerin yorumları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz, her türlü görüş ve öneriniz için yklmim@ykleasing.com.tr üzerinden bize ulaşabilirsiniz

What’s New

Version 1.1

- Hata ve bugların giderildi.

Yeni eklenen:
- Ödeme merkezi: Kredi kartı bilgileriyle ödemeler yapılabilir.
- SMS doğrulama: Online işlemler ve 2. El’e girişlerde cep telefonuna şifre gönderilip, bu şifrenin doğrulanması istenmektedir.

Information

Seller
YAPI KREDI FINANSAL KIRALAMA ANONIM ORTAKLIGI
Size
23.4 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like