iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Dünyanın "ilk" restoranlar yerine yemeklerin puanlandığı, indirimler ve ikramlarla dolu yemek uygulamasına hoşgeldiniz! Üstelik şimdi 1 ay Yemektif Club üyeliği hediye!

Yemektif global bir yemek değerlendirme ve paylaşım uygulamasıdır, herhangi bir ülkede afiyetle kullanabilirsiniz.

Peki Yemektif'te neler bulacaksınız?

Efsane bir pizza yediniz, bunu herkes denemeli diyorsunuz! Yemektif’le beğendiğiniz yemeklerin fotoğrafını çekerek ve puanlayarak anında paylaşabilirsiniz, arkadaşlarınıza da tavsiye edebilirsiniz! Takipçileriniz paylaştıklarınızı görüp sizin izinizden gidecek... Tabi bir noktaya dikkat, anneniz de sizi takip edip ne yediğinizi izleyebilir bizden söylemesi.

Karnınız acıktı ve aklınıza lahmacun düştü. Belki işten yeni çıktınız, belki de hiç bilmediğiniz bir semte ya da şehirdesiniz. Hemen Yemektif'i açın, sizin gibi kullanıcılar tarafından en yüksek puan verilmiş lahmacunu (ya da aklınıza gelen herhangi bir yemeği) nerede yiyeceğinizi kolayca bulun. Dilerseniz haritada görüntüleyip en yakındaki mekana ışınlanabilirsiniz!

Ya da aklınızda bir yemek yok, ama kurt gibi acıktınız.. Hemen Yemektif'i açıp “Keşfet” sayfasında fotoğraflar ve puanlarıyla beraber yemeklere göz atın, yorumları okuyun. Mekanların haritadaki yeri, telefonu gibi bilgilerine ulaşın. Fiyatı, lezzet puanı, lokasyonu gibi detaylı filtre özelliğiyle size en uygun olan yemekleri ve mekanları kolayca bulun!

Şimdi bir soru: bir restorana girdiniz, menüyü elinize aldınız. Peki onlarca yemek arasından hangisini seçeceksiniz? Şu lezzetli gözüken lazanya mı olsun, yoksa beni seç diye bağıran cheeseburger mi? Yemektif'te sizden önce değerlendirilmiş yemekler elinizin altında.. 10 üzerinden verilmiş puanlar ve yorumlar size de yol gösterecek!

Müjde! Artık gurme arkadaşınız Ahmet de Yemektif kullanıyor! Bu sayede Ahmet’in öve öve anlattığı o ızgara levreği, kebabı, kuzu çevirmeyi hangi şehirde hangi mekanda yediğini kolayca takip edebileceksiniz. Hoşunuza giden mekan veya yemekleri favorileriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Yediğiniz yemekleri paylaştıkça puan kazanacak ve seviye atlayacaksınız. Her paylaşım sizi en yüksek seviye olan efsane “007” seviyesine daha da yaklaştıracak.


YEMEKTİF CLUB (Şimdilik sadece İstanbul’da)
Peki, 1+1 ücretsiz yemekler, %50'ye varan indirimler ve çılgın ikramlardan (tatlılar, içecekler, yemekler) faydalanan diğer Yemektif'lerin arasına katılmak ister misiniz? Cevabınız evetse, siz de Yemektif Club’a üye olabilir, anlaşmalı restoranlardaki fırsatlardan faydalanabilirsiniz!

Üstelik uygulamayı indirir indirmez 1 aylık hediye üyeliğinizi hemen başlatıyoruz! İlave olarak, kullanıcı adınızı referans göstererek uygulamayı indiren 5 arkadaşınız için 1'er hafta daha Yemektif Club üyeliği kazanabilirsiniz!
İşte bu teklif kaçmaz!


SON SÖZLER
Dikkat! Bu program kilo aldırabilir! Yemektif Ailesi olarak alınan kilolardan sorumlu olmadığımızı üzülerek söylemek zorundayız.

Ayrıca Yemektif gururla yerli fakat yeni bir uygulama olduğu için bir süreliğine değerledirmeler sınırlı adette olabilir, lütfen bu yüzden uygulamaya düşük puan vermeyiniz.

________


* Yemektif Club'e günlük, aylık, 3 aylık, yıllık üye olarak anlaşmalı restoranlardan indirimli veya ikramlı olarak faydalanabilirsiniz. Ödemeniz, satın alma onayınızla Apple Kimliği hesabınızdan tahsil edilecektir. Aboneliğiniz, seçtiğiniz dönemin bitiminden en az 24 saat önce iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Üyeliğinizi başlattıktan sonra App Store hesap ayarlarınıza giderek aboneliklerinizi yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Kullanıcı sözleşmesine bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.yemektif.com/?ShowPolicy=08d6f555-d4f1-b543-1187-196e9ace189cDEĞERLİ RESTORAN SAHİPLERİ
Yemektif Club'e ücretsiz başvurabilir ve üye mekanlar arasına katılabilirsiniz. Ayrıca Chef Club'e katılarak (ücretli) gelen yorumları takip edebilir ve yemeklerinizle ilgili detaylı raporlarınıza ulaşabilirsiniz.


* Yemektif uygulamasının Patent, Telif ve Fikir Hakları saklıdır.

Yenilikler

Sürüm 4.3

Yemektif'in Yeni Versiyonunda Yeni Özellikler ve Yepyeni Lezzetler Sizi Bekliyor! Hemen İndirin, En İyi Yemeklerle Buluşun.

Uygulama Gizliliği

APPS CAKE TEKNOLOJI HIZMETLERI ANONIM SIRKETI adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz