iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Kendi tarzını ve canlılığını ekle, doğal güzelliğini artır, ya da birkaç tıkla fotoğrafların için yepyeni bir görünüme sahip ol! Sen E-Ş-S-İ-Z sin--- göster kendini!

Moda efektler ve güzellik araçlarını içeren Orijinal Öntanımlı Koleksiyonlar! Saniyeler içinde mükemmel bir fotoğraf oluşturun! Tek yapmanız gereken en sevdiğiniz efekt paletini seçmek, ve işte sizin için hazırlanmış mükemmel bir fotoğraf!

Dünya dışından gerçeküstü bir görünüm halinde misiniz? Youni size yeter! Makyaj yapmak istemiyor musunuz? Tembel bir gün mü geçiriyorsunuz? Youni size yeter! Eğlenceli bir deneye hazır mısınız? Bronzlaşmanın veya saç rengini yeşile çevirmenin iyi bir fikir olduğundan emin değil misiniz? Youni size yeter!

►▻▹DÜZELTME
- Yüzünü, gözlerini, burnunu, dudaklarını, dişlerini, cildini saniyeler içinde düzelt.
- Cildini pürüzsüzleştir, dişlerini beyazlat, dudaklarına doğal-görünen renkler ekle, kaşlarını daha belirgin hale getir, ve işte: makyaksız büyüleyici görünüyorsun!
- Yorgunluk ve uykusuzluk izlerini ortadan kaldır. Gözlatı torbalarını & koyu halkaları sil ve gözlerine ışıltı kat! Daima canlı ve zinde görün!
- Farklı bir göz rengiyle nasıl görüneceğine bak ya da doğal göz rengini güçlendir.

►▻▹ÖNAYARLAR & EFEKTLER
- Mistik, rüya gibi, masalsı ve ne hayal ederseniz! Bir çok çift pozlama, neon parlaması, fantezi ve sanat ön ayarlarıyla her türlü ruh halini ayarlayın.
- Renk Değişimiyle gizemli bir çift-görünümlü parlaklık ekle!
- Resimlerine farklı bir dokunuş kat, renk ekle, ya da sadece havalı filtrelerle hoş görünüm kat.
- Araç ve efektlerin yoğunluğunu seçin - açık ve canlıdan ışıltılı ve doyguna. İstediğiniz gibi oynayın.

►▻▹TARZ
- Makyaj yapmaya isteğin veya zamanın yok mu? Mecbur değilsin! Bir resim çek, Youni'nin sanal makyözün olmasına izin ver! Dönüşüm sürecinin keyfini çıkar!
- Saçını boyamak istiyorsun ama hangi rengin sana en çok yakıştığından emin değil misin? Keşfetmek için renk seçicimizi kullan! Veya farklı görünüşler ve popüler stilleri denerken eğlenmene bak!

►▻▹ARKAPLAN
- Zevkine göre arkaplanı ayarla. Yakınlaştır, kendini öne çıkarmak için flu yap, fotoğrafı daha atmosferik yapmak için bokeh efekti ekle, ya da portrelerini daha dinamik hala getir.

►▻▹OTOMATİK-DÜZELTME
- Bazı şeyleri düzenlemek çok zor! Manuel olarak netliği, parlaklığı, pozlamayı ayarlamaya gerek yok! Otomatik olarak fotoğrafını güçlendirmek için sihirli oto-düzenletme butonuna bir tık yeterli!

Lütfen dikkat: Daha iyi düzenlemeler için, fotoğraf çekerken iyi aydınlatılmış bir yer seçin ve yüzünün göründüğünden emin olun.

Geri bildirimin işimize çok yarıyor. Önerilerini her zaman dikkate alıyoruz ve sorularını cevaplmaya hazırız! Görüşünü bizimle paylaş: support@utilityappsmobile.com

Get Youni Premium!

- 5 subscription options: weekly (7-day free trial -> $4.99 USD/week), monthly ($7.99 USD), annual (3-day free trial -> $35.99 USD), annual ($35.99 USD), weekly (3-day free trial -> $4.99 USD/week).
- By subscribing you get unlimited access to all the app’s functionality for the whole duration of your subscription period.
- Payment will be charged to iTunes Account at confirmation of purchase.
- Subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24 hours before the end of the current period.
- Account will be charged for renewal within 24 hours prior to the end of the current period. “Free trial” > $4.99/week, or renewal equals to the initial subscription chosen and its current price unless a special price is offered.
- You can cancel a free trial, manage your subscription and turn off the auto-renewal anytime through your Account Settings. This must be done 24 hours before the end of a free trial or subscription period to avoid being charged.
- Privacy Policy: http://utilityappsmobile.com/privacy-policy/
- Terms of Use: http://utilityappsmobile.com/terms-of-use/
- As soon as you purchase a subscription, any unused part or time span of a free trial period will be forfeited.

Yenilikler

Sürüm 2.9

Sen E-Ş-S-İ-Z sin--- göster kendini! Düzenle, geliştir, güzelleştir, sihrini yap ve Youni'yle kendin gibi ol. Saniyeler içinde eşsiz fotoğraflar! Yapay zeka destekli ve kolay!

Uygulamayı kullanırken karşılaştığınız sorunları bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. E-postalarınız ve incelemeleriniz onları düzeltmek için çok yardımcı oldu!

Çok daha fazlası da yolda, o yüzden bizi takip etmeye devam edin ve güncellemelerimizden haberdar kalın!

Mutlukuklar, sevgiler,
Youni Ekibi

Oylar ve Yorumlar

4.6/5
3.2 B Oy

3.2 B Oy

KayTee39 ,

ELATED

Man, I am always looking for new apps to help me bring out my creativity, this is by far the best one.
I cant afford to pay for a subscription, but I would for a year just to have access to more features because they are so dope, even the free ones.
Its fun, and makes you want to experiment more. Of course the JOKER one is sooo cool.
Thanks ~ K

Geliştirici Yanıtı ,

Hello, thank you for the wonderful review! We're so happy to read you enjoy using the app and like its content! If you decide to switch to Premium, you can make a one-time purchase, which means you won't need to pay anything in the future then. If you have any suggestions or questions, don't hesitate to reach out to support@utilityappsmobile.com

Cash champ ,

Don’t pay for anything. You’ve been warned.

Looked at the filters and they were fun, so I paid 7.99 for premium. Nothing works. None of the premium features and effect load or show up. I have the new iPhone 12 pro max, all updated and every app up to date. It isn’t a phone problem. It’s the app. I’ve read others having the same issues and still no word on it. I emailed support and got nothing back. This is a scam. Don’t waste a cent on this.

To answer the Developer Response once again. That doesn’t work. The problem isn’t fixed. Like I said, multiple people have this problem. It’s not addressed and it is not fixed. Your last update was 2weeks ago. It did nothing. Fix your bugs.

Geliştirici Yanıtı ,

Hi, the issue you've mentioned should already be fixed. If you're up to using Youni in future we'd suggest to delete the app from your device and re-install from App Store. If you have an active subscription, just restore your purchase after the app is re-installed. Sorry once again for any inconvenience. Don't hesitate to contact us again at support@utilityappsmobile.com in case of any issues/questions.

deadman20 ,

Watermark really?!?

Sad to see you guys ruined my photo with a watermark and the only way to remove it is to pay 35 bucks a month or year for it..wow you guys didn’t have that before and now it’s a nickel and dime scheme to edit it out just a few letters?!?? So much a decent app that actually does cool edits but now you gotta pay to take off their name...I would of been happy to post these pics to my social media and tagged to your accounts once my artwork has been completed but now...not so much

Geliştirici Yanıtı ,

Hello, we're really sorry to hear about this and thank you so much for your feedback! I've flagged this and passed forward to our team as a suggestion for the coming updates. Please feel free to reach out to us at support@utilityappsmobile.com if you have any other suggestions or feedback for us. And please keep an eye out for the 1.8 update, we hope you will consider staying with us, the team is working hard to bring further improvements!

Uygulama Gizliliği

UTILITY APPS LP adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

 • Satın Alınanlar
 • Konum
 • Kimlik Tanıtıcılar

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

 • Satın Alınanlar
 • Konum
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri
 • Tanılar

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

 • Kullanıcı İçeriği

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

 • Aile Paylaşımı

  Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz